مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

پیشنهادات جذاب برای انتخاب پارچه رومبلی

33

پیشنهادات جذاب برای انتخاب پارچه رومبلی

برترین پیشنهاد ها را درمورد گزینه یک پارچه رومبلی خوشگل و شیک برای شما عزیزان داریم تا همه ي وقت دکوراسیون زیبایی داشته باشید. گزینش پارچه هاي رومبلی بسیار مقوله مهمی می باشد شما میتوانید برترین پارچه چرمی یا پارچه هاي جنیش بسیار مفید باشد را گزینش نموده و تهیه نمایید در این مطلب ایده هاي جالبی برای انتخای پارچه هاي رو مبلی

 

داریم گزینش جنس پارچه رومبلی یکی از نکات مهم در خرید مبلمان هست. شما باید جنس پارچه رومبلی را متناسب با مبلمان که استیل هست یا راحتی گزینه کنید.

 

گزینه جنس پارچه رومبلی

روکش مبل می تونه هم از جنس پارچه باشه هم از جنس چرم.

 

روکش مبلمان از جنس چرم

اگر دوست دارین مبلمانی داشته باشین که همه ي وقت تمیز و براق باشه, بهتره مبل چرمی بخرید. چرم این مبل ها به راحتی قابل شست و شو هستن و با بهره گیری ازروغن مخصوص شون هم کاملا برق می افتن و نو به نظر می رسن.

 

پارچه رومبلی با جنس چرم

پارچه مبلمان از جنس مخمل

نوع دیگه از پارچه مبل، پارچه مخملی مات و بدون پرز هست که این نوع پارچه مبل برای منزل هاي بزرگ مناسبه.

 

پارچه رومبلی با جنس مخمل مات

پارچه رومبلی با جنس مخمل براق

معمولا پارچه مخمل براق برترین پارچه برای مبل هست. همه ي وقت در نظر داشته باشید که تراکم پارچه اهمیت زیادی داره و این که وقتی دست می کشید یک تکه هست وفشردگی اون رو می‌تونین با لمس کردن احساس کنین. یکی دیگه از راه‌هاي مناسب برای شناخت تراکم پارچه اینه که اون رو جلوی نور بگیرین. مخمل براق پارچه مناسبی برای مبل‌هاي استیله و به این نوع مبل زیبایی خاصی می‌ده.

 

پارچه رومبلی مخمل براق مناسب برای مبلمان استیل

پارچه رومبلی مخمل براق

 گردآوری: ایران استایل 

Comments are closed.