مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

معمای قتل مردی که با دو زن رابطه داشت

4

به گزارش زيرميزي به نقل از روزنامه شرق نوشت:

متهمان پرونده قتل پسری که قربانی رابطه با دو زن شده‌ است، روز گذشته در جلسه محاکمه‌شان اتهام خود را انکار کردند.

 

 

در ادامه مطلب…

 

 

در ابتدای جلسه محاکمه که در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری‌استان تهران برگزار شد، نماینده دادستان در جایگاه حاضر شد و گفت: ۱۲ اردیبهشت سال‌جاری ماموران پلیس رباط‌کریم جسد مرد جوانی را پیدا کردند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده‌ بود. بررسی صحنه جرم نشان داد، مقتول به دست یک نفر کشته نشده و با چندین نفر درگیر شده بود چراکه لکه‌های خون نشان می‌داد قاتلان مقتول را تا صد متر روی زمین کشیده‌اند. همچنین با توجه به اینکه ضربات متعدد چاقو بر بدن مرد جوان وارد شده‌ بود، پلیس فرضیه قتل ناموسی را مطرح کرد.

جنازه به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات پلیس آغاز شد. آنها متوجه شدند مقتول «مهران» نام ‌دارد و خانواده‌اش گزارش مفقود شدن او را قبلا به پلیس داده‌ بودند. با توجه به مشخص شدن هویت مقتول، تحقیقات در مورد زندگی شخصی او در دستور کار قرار گرفت. کارآگاهان متوجه شدند، مهران رابطه‌ای خاص و پنهانی با دو زن داشت که یکی از آنها در اسلامشهر و دیگری در رباط‌کریم سکونت دارند.

وقتی پلیس توانست محل زندگی نسترن- یکی از این زنان- را پیدا کند، او را بازداشت کرد. زن جوان در بازجویی‌ها اعتراف کرد، می‌داند مهران چطور کشته شده است. او گفت: مدتی بود که با مهران رابطه پنهانی داشتم. شب حادثه او به خانه من آمد و بعد از چند ساعت رفت. حدود ساعت ۱۱ شب بود که متوجه شدم، او را سرکوچه با چاقو زده‌اند، البته مهران به من گفته بود که مدتی است دو مرد با او تماس می‌گیرند و وی را تهدید می‌کنند و اگر ارتباطش را با من قطع نکند او را می‌کشند. ماموران با توجه به این گفته‌ها بررسی‌های خود را ادامه دادند و موفق شدند از گوشی تلفن همراه مهران صدای ضبط شده دو مرد را به دست آورند که در حال تهدید کردن مقتول بودند. از سوی دیگر ماموران متوجه شدند، وقتی مقتول روز حادثه از خانه نسترن خارج شد یک دستگاه پژو ۲۰۶ او را تعقیب کرد.

نماینده دادستان ادامه داد: تیم جنایی در ادامه بررسی‌ها خانه زن دوم به نام نسرین را که مهران با او هم رابطه داشت، پیدا کردند و او را هم مورد بازجویی قرار دادند. نسرین گفت: من در جریان قتل مهران نیستم و اصلا او را ندیدم. وقتی پلیس این ادعا را بررسی کرد، متوجه شد این زن همه واقعیت را نگفته است. ماموران همچنین پی بردند، برادر نسرین یک پژو ۲۰۶ دارد بنابراین او را بازداشت کردند.

این مرد به نام «حسین» در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: مهران پسرخاله اوست و یک انتقام‌جویی ناموسی او را وادار به قتل کرد. این مرد در قسمتی از بازجویی‌هایش گفت: وقتی فهمیدم مهران به زور وارد خانه خواهرم شده و او را مورد آزار قرار داده است، تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم و برای این کار از «پویا» یکی از اقوامم که رابطه دوستانه‌ای هم با او داشتم، کمک گرفتم.

او ادامه داد: مهران را تعقیب کردیم و متوجه شدیم او در خانه زنی به نام نسترن است و به آنجا هم رفت‌وآمد دارد. وقتی او از آن خانه خارج شد، تصمیم گرفتیم بکشیمش. مهران را سوار ماشین کردیم و در بیابان با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندیم.

در ادامه جلسه دادگاه اولیای‌دم مقتول در جایگاه حاضر شدند و برای متهمان اصلی درخواست صدور حکم قصاص کردند. سپس متهمان به دفاع از خود پرداختند. آنها که به دست داشتن در قتل مهران اعتراف کرده بودند اقرارهای خود را پس گرفتند و مدعی شدند که هر آنچه گفته‌اند دروغ است.

متهم ردیف اول به ماموران گفت: من نقشی در قتل نداشتم و برای اینکه تحت فشار بودم، اعتراف کردم. من اصلا در جریان روابط مقتول با خواهرم و زن دیگری قرار نداشتم. سپس متهم ردیف دوم در جایگاه حاضر شد. او هم اتهامش را رد کرد و گفت: آنچه ما در دادسرا گفتیم شاید منطبق با واقعیت باشد اما آموخته‌هایمان از اداره آگاهی است. او گفت: من اصلا نمی‌دانستم چه کسی کشته شده و چرا به قتل رسیده ‌است، البته نسرین و برادرش با مقتول رابطه فامیلی داشتند اما این موضوع ربطی به من نداشت. در پایان دو زن در جایگاه حاضر شدند، آنها که متهم به داشتن رابطه نامشروع بودند داشتن رابطه را انکار کردند و گفتند هیچ رابطه‌ای بین آنها و مقتول نبود. با پایان یافتن جلسه محاکمه هیات قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.