مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: یک میلیون لیتر الکل در اختیار صنایع البرز قرار گرفت + جزئیات

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

یک میلیون لیتر الکل در اختیار صنایع البرز قرار گرفت


محمد امین فرشی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه واحدهای تولید کننده مواددضدعفونی درشهرک های استان به صورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند اظهار داشت: در حوزه واحدهای تامین کننده، در مقطعی با کمبود مواد اولیه مانند الکل مواجه شده بودند که با پیگیری های صورت گرفته این مواد تهیه و در اختیارشان قرار گرفت.

برخی از واحدهایی نیز که به دلیل نبود مواد اولیه در حال تعطیل شدن بودند، مشکل حل شده حواله صادر و الکل در اختیارشان قرار گرفته و می گیرد.

وی با اشاره به اینکه در حوزه های حمل و نقل ورود کردیم افزود: در صورتی که واحدی برای حمل و نقل این مواد اولیه با مشکل مواجه است، این آمادگی وجود دارد که ناوگان حمل و نقل را برای آنها اعزام کنیم.

همچنین واحدهای دیگر که ظرفیت خالی دارند و می توانند از این ظرفیت برای کمک به دیگر واحدها استفاده کنند، استقبال می کنیم.

بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان البرز مشغول فعالیت هستند.

ویروس کرونا که به طور رسمی کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از ۵۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

طبق گزارش  روز چهارشنبه ۱۴  اسفند ماه وزارت بهداشت و درمان مجموع ابتلای قطعی به ویروس کرونا  در ایران  به ۲ هزار و ۹۲۲ نفر و فوتی در اثر کرونا به ۹۲ نفر رسیده است و ۵۵۲ نفر در مجموع بهبود یافته‌اند.

در استان البرز  ۱۴۰نفر مبتلا و شمار جانباختگان هشت نفر اعلام شده است.

حدود ۲۰ نفر از مبتلایان کرونا  در البرز از بیمارستان ترخیص شدند.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.