مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: چرا باید دکتر سالومه سالاریان را برای جراحی لیفت صورت و گردن در تهران انتخاب کنیم؟ + جزئیات

7

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

چرا باید دکتر سالومه سالاریان را برای جراحی لیفت صورت و گردن در تهران انتخاب کنیم؟


جراحی لیفت صورت یکی از پر تقاضا‌ترین جراحی‌های زیبایی محسوب می‌شود و افراد بسیاری قصد انجام این عمل زیبایی را دارند. اما چگونه می‌توانیم بهترین جراح لیفت صورت و گردن را از میان خیل عظیم جراحان انتخاب نماییم و زیبایی و سلامت خود را دوباره بدست آوریم؟ نگران نباشید! دکتر سالومه سالاریان با استفاده از تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود در زمینه‌ی جراحی‌های زیبایی می‌تواند بهترین انتخاب شما برای انجام جراحی لیفت صورت و گردن محسوب شود.

لیفت با نخ,لیفت صورت با نخ,مزایا و معایب لیفت با نخ

رزومه‌ی درخشان این پزشک متخصص در کنار دیگر ویژگی‌های مثبت وی باعث شده‌اند تا دکتر سالومه سالاریان به عنوان یکی از بهترین متخصصین جراحی پلاستیک در تهران شناخته شوند و افراد بسیاری برای بازیابی زیبایی خود به مطب وی مراجعه نمایند. جراحی لیفت صورت را این بار با کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان تجربه نمایید! چه ویژگیهایی باعث شده تا دکتر سالومه سالاریان بعنوان یکی از قابل اعتماد ترین جراحان لیفت صورت و گردن شناخته شوند ؟

لیفت صورت و گردن طیف وسیعی  از روش‌هایی را در بر می‌گیرد که باعث جوانسازی می‌شود . هر کدام از روش‌ها مزایا و معایب منحصر به فرد خود را دارند که انتخاب  نهایی آن بیشتر بر عهده خود فرد متقاضی جراحی زیبایی صورت و گردن می باشد . جراح خوب زیبایی باید به تمام روش‌های جدید جوانسازی صورت و گردن آشنا باشد و در انجام آن مهارت کافی داشته باشد تا بتواند انتخاب های مختلف در پیش روی بیمار قرار دهد .

به اینصورت فرد چشم انداز وسیعی نسبت به روش مورد انتخاب خود خواهد داشت . جراح خوب زیبایی در جلسه مشاوره باید فاکتورهای مختلفی را در بیمار در نظر داشته باشد از جمله سن ، شغل و امکان روزهای نیاز برای استراحت بعد از جراحی زیبایی در منزل ، توانایی پرداخت هزینه های مربوط به هر روش زیبایی ، امکان تکرار روش انتخاب شده در صورت نیاز ، سابقه انجام روش‌های جوانسازی و لیفت صورت و گردن ، میزان رضایت اطرافیان فرد برای انجام اعمال زیبایی ، میزان افتادگی و درجات علائم پیری در صورت و گردن ، بیماری‌های زمینه ای فرد متقاضی جراحی زیبایی ، مواد مورد مصرف توسط فرد مانند سیگار و الکل و … ، بعد مسافت محل زندگی فرد با جراح مربوطه و حالات روحی و انتظارات فرد از نتایج حاصل از مداخله های زیبایی .

در این راستا پزشک ماهر در امر زیبایی باید توانایی های مختلف در زمینه علوم جدید زیبایی ، مهارت کافی در انجام روش‌های مختلف جوانسازی و قدرت تشخیص و تصمیم گیری برای بهترین روش جوانسازی مناسب برای فرد مراجعه کننده داشته باشد . از نگاه دیگر روش‌های جوان تر کردن چهره به دو روش کلی قابل تقسیم بندی هست . در یکسری از روش‌ها پزشک زیبایی از تزریق مواد موثر در بازسازی چهره فرد استفاده می‌کند مانند تزریق بوتاکس ، تزریق ژل و فیلر ، تزریق پروفایلو ، لیفت با نخ صورت و کردن و ابرو ، مزوتراپی . در این موارد نکته بسیار مهم این است که پزشک زیبایی با انواع مواد موجود در مارکت زیبایی آشنایی داشته باشد و فقط از مواد مورد تایید FDA استفاده کند تا اثرات مضر آن ماده به حداقل برسد .

پزشک زیبایی باید فرد را در جریان کامل و دقیق ماده مورد مصرف در امر زیبایی بگذارد . جنبه دیگر این قضیه روش‌های زیبایی هستند که جراح زیبایی با توجه به مهارت خودش از روش های مداخله ای و جراحی برای فرد استفاده می‌کند که نیاز به تزریق ماده خارجی ندارد و وابسته به قابلیت های جراح زیبایی در انجام آن است مانند تزریق چربی ، پی ار پی ، جراحی لیفت صورت ، جراحی لیفت گردن ، جراحی لیفت پیشانی ، جراحی زیبایی بینی  ، جراحی غبغب ، ساکشن چربی های صورت و‌گردن ، جراحی پف دور چشم و افتادگی پلک ، کاشت ابرو . لذا پزشک خوب زیبایی بهتر است تمام جنبه های تاثیرگذار در انتخاب روش زیبایی را در نظر داشته باشد و با توضیحات کامل به بیمار کمک کند که تصمیم نهایی برای انتخاب روش زیبایی بگیرد .

لیفتینگ صورت دکتر خرازی روشی برای جوانسازی پوست

با توجه به مقدمه گفته شده دکتر سالومه سالاریان گزینه مناسب و عالی برای انتخاب شما می‌باشد . ایشان متخصص جراح گوش و گلو و بینی و سرو گردن فارغ التحصیل از دانشگاه ایران می‌باشند که دارای مدرک گذراندن دوره های فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت و گردن از دانشگاه‌های کلرادو و اوهایو امریکا هستند . همچنین دارای مدرک تخصصی بازسازی عملکرد صورت و عصب فاسیال از دانشگاه هاروارد امریکا هستند . ایشان در انجام جراحی لیفت صورت و گردن به روش‌های عمقی کشیدن عضلات صورت علاوه بر کشیدن پوست و جدیدترین جراحی های جوانسازی منحصر به فرد هستند .

تجربه چندین ساله ایشان در امر جراحی لیفت صورت و گردن بهمراه احاطه داشتن به دانش جدید آن و نتایج درخشان این چند سال بیمارانشان ایشان را بعنوان جراح خوب زیبایی معرفی می‌کند . همچنین دکتر سالومه سالاریان در انجام جراحی رینوپلاستی و زیبایی بینی هم گزینه عالی برای انتخاب شما می‌باشد زیرا ایشان با استفاده از غضروفهای طبیعی بدن خود شما اقدام به جراحی طبیعی بینی شما می‌کند . نتایج حاصله از روش‌های جراحی زیبایی دکتر سالومه سالاریان در اغلب موارد با رضایت بسیار بالای بیماران شان همراه است . علاوه بر این در کلینیک شخصی ایشان از شانس استفاده از بهترین مواد موثر در زیبایی با مناسب ترین هزینه برخوردار خواهید بود . دکتر سالومه سالاری دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک از معتبرترین دانشگاه‌های جهان می‌باشد و بهترین جراح لیفت صورت در تهران محسوب می‌شود.

چرا زیباجواین باید در انتخاب پزشک متخصص جراحی لیفت صورت بسیار با احتیاط عمل کنند؟

امروزه افراد بسیاری در زمینه‌ی زیبایی و جراحی لیفت صورت در حال فعالیت هستند و این افراد به دلیل نداشتن مهارت کافی در زمینه‌ی جراحی پلاستیک معمولاً از شهرت بالایی برخوردار نیستند. دکتر سالومه سالاریان به دلیل مهارت بسیار بالای خود در زمینه‌ی انجام صحیح جراحی لیفت صورت موفق به کسب شهرت فراوانی در این زمینه شده است و تخصص بالای این پزشک ماهر باعث شده است تا تمامی جراحی‌های انجام شده توسط وی از بازده بالایی برخوردار باشند و مراجعه کنندگان به دلیل بازده بالا و طبیعی بودن نتایج بدست آمده همواره از عملکرد دکتر سالومه سالاریان راضی بوده‌اند.

شما نیز می‌توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی این پزشک از نزدیک با کلاس کاری بالا و مهارت فراوان این جراح لیفت صورت و گردن آگاه شوید. زیبایی شناسی یکی دیگر از ویژگی‌های بارز دکتر سالومه سالاریان محسوب می‌شود و فهم صحیح این پزشک متخصص و مشهور از چهره و المان‌های صورت موجب شده است تا مراجعه کنندگان به کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان با لبخند رضایت و شادی این کلینیک را ترک نمایند و این مسئله موجب شده است تا بازده جراحی‌های لیفت صورت و گردن انجام گرفته در این مطب دوچندان شود. تمامی زیباجویان کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان از نتایج نهایی بدست آمده بسیار راضی بوده‌اند.

لیفت با نخ,لیفت صورت با نخ,لیفت با نخ مزایا و معایب

دکتر سالومه سالاریان چه نوع خدماتی را در زمینه‌ی لیفت صورت به زیباجویان ارائه می‌کند؟

دکتر سالومه سالاریان به دلیل تخصص بالای خود در انجام جراحی‌های پلاستیک آماده است تا بر اساس شرایط بیمار بهترین روش را برای انجام جراحی لیفت صورت پیشنهاد دهد. در این مرکز زیبایی انواع مختلف لیفت صورت بر اساس شرایط داوطلب انجام می‌شوند و لازم به ذکر است که میزان بازده هر روش متفاوت با روش دیگر می‌باشد. در این مرکز زیبایی از تکنیک‌هایی همچون: هایفوتراپی، RF، نخ، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و تزریق چربی بر اساس شرایط بیمار برای انجام جراحی لیفت صورت استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که موارد ذکر شده جزو عمل‌های سرپایی محسوب می‌گردند و نیازی به استفاده از بی‌هوشی عمومی در آن‌ها نمی‌باشد.

همچنین، خانوم دکتر سالومه سالاریان یکی از بهترین جراحان لیفت صورت در تهران محسوب می‌شود و بازده بالای جراحی‌های صورت گرفته توسط وی نشان دهنده‌ی توانایی بالای این پزشک متخصص در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات باکیفیت می‌باشد. مرکز تخصصی لیفت صورت دکتر سالومه سالاریان با استفاده از بهترین کادر جراحی این اطمینان را به شما مراجعه کنندگان می‌دهد که تمامی مراحل جراحی لیفت صورت با بیشترین سرعت و بازده صورت خواهند گرفت و شما عزیزان کوچک‌ترین مشکلی را در این رابطه متحمل نخواهید شد. ظرفیت بالای خدمات ارائه شده توسط این کلینیک زیبایی باعث شده است تا زیباجویان از بهترین نتایج بهره‌مند شوند و از انتخاب خود بسیار راضی باشند. شما نیز می‌تواند با استفاده از خدمات کلینیک زیبایی دکتر سالومه سالاریان بار دیگر زیبایی خود را بدست آورید و از آن لذت ببرید.

امیدوارم از مطالب ارائه شده نهایت استفاده را ببرید.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.