مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: پرداخت وام ۶۰ میلیون تومانی مسکن به فرهنگیان تهران + جزئیات

8

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

پرداخت وام ۶۰ میلیون تومانی مسکن به فرهنگیان تهران


وام مسکن فرهنگیان

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، گودرز کریمی‌فر مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از انعقاد بیمه تکمیلی جدید برای فرهنگیان خبر داد و اظهار کرد: در بیمه جدید هزینه‌های کلینیکی، پاراکلینیکی، بیمارستانی، جراحی‌های تخصصی، نازایی و ناباروری بدون سقف پرداخت می‌شود.

او بیان کرد: فرهنگیان هزینه‌های درمانی مراکز غیر طرف قرارداد را با بیمه تکمیلی طی ۱۵ روز و بیماران صعب‌العلاج به روز دریافت می‌کنند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام در سامانه مسکن فرهنگیان تمدید شد


مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره وام‌های ثانویه و حمایتی فرهنگیان افزود: یکی از وام‌های ثانویه و حمایتی ما، وام خرید کالا تا سقف ۵۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۵ ساله یا ۶۰ ماهه با کارمزد ۱۲ درصد است.

کریمی‌فر تأکید کرد: ما همچنین برای زوجین فرهنگی در کلان‌شهر تهران تا سقف ۱۶۰ میلیون تومان برای احداث مسکن وام پیش‌بینی کردیم که کارمزد این وام ۱۲ درصد و بازپرداخت آن ۱۲ ساله است؛ این وام در مراکز استان‌ها و شهر‌های بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت تا سقف ۱۲۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌های زیر ۲۰۰ هزار نفر جمعیت تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان است.

او یادآوری کرد: فرهنگیانی که قصد دارند در تهران مسکن بخرند، می‌توانند ۶۰ میلیون تومان وام با کارمزد ۱۲ درصد و بازپرداخت ۱۰ ساله دریافت کنند؛ مقدار این وام برای مراکز استان‌ها و شهر‌های بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، ۵۰ میلیون تومان و در سایر شهر‌ها ۴۰ میلیون تومان پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.