مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: واکنش هوک به سرمایه گذاری‌های چین در سرزمین های اشغالی + جزئیات

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

واکنش هوک به سرمایه گذاری‌های چین در سرزمین های اشغالی


به گزارش ایرنا، هوک مسؤول گروه اقدام  ایران در وزارت خارجه آمریکا  به خبرنگاران در مورد سرمایه گذاری‌های چین در سرزمین های اشغالی گفت: دولت آمریکا فکر می‌کند که اسرائیل باید مکانیسم بررسی سرمایه گذاری‌های خارجی را تقویت کند. 

به گفته هوک؛  اسرائیل مستقل است اما ما به آن‌ها می‌گوییم تمام اطلاعاتی را که در اختیار دولت چین قرار داده می‌شود، بخاطر بسپارند. 

شکبه خبری کان رژیم صهیونیستی افزود که هوک در جمع خبرنگاران  گفت که چین به امنیت اسرائیل آسیب می‌رساند، پکن  به تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران رای مخالف داد و می‌خواهد از نظر اقتصادی به ایران کمک کند. 

برایان هوک همچنین به برنامه‌های سفر پمپئو به سودان پرداخت و در مورد ایجاد تحولات مثبت در روابط اسرائیل و سودان اظهار امیدواری کرد. 

 اگرچه برایان هوک از سمت خود برکنار شده است اما تا ۳۱ آگوست (۱۰ شهریور)  همچنان بعنوان مسؤول گروه اقدام ایران در وزارت خارجه ایالات متحده به فعالیت‌های خرابکارانه خود ادامه می‌دهد و بعد از آن ریاست سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ایران را به جانشین خود می‌سپارد. 

آمریکا، رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی پنجشنبه ۲۳ مرداد با انتشار بیانیه‌ مشترکی اعلام کردند؛ ابوظبی و تل‌آویو رسماً روابط خود را عادی می‌کنند. 

مقام‌های اماراتی مدعی شده‌اند، این پیمان صلح برای جلوگیری از طرح الحاق کرانه باختری به دیگر سرزمین‌های اشغالی توسط اسرائیل صورت گرفته است، اما «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی لغو این طرح را رد کرده و تنها گفته که این طرح به تأخیر افتاده است. 

نتانیاهو با بیان این که طرح «گسترش حاکمیت اسرائیل بر بخش‌هایی از کرانه باختری» هنوز مطرح است، اعلام کرد: اسرائیل این طرح را به تأخیر انداخته و آن را لغو نکرده است. 
 

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.