مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: نباید تحت هیچ شرایطی کسری بودجه داشته باشیم/ فناوری دانش بنیان راهکار افزایش درآمد کشور + جزئیات

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

نباید تحت هیچ شرایطی کسری بودجه داشته باشیم/ فناوری دانش بنیان راهکار افزایش درآمد کشور


به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، علی ربیعی سخنگوی دولت در سخنرانی اولین رویداد استارتاپی حوزه صنعت توانبخشی صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار کرد: اتحاد بین شرکت های دانش بنیان و استارتاپ‌ها بسیار مهم است چرا که ما در شرایط سختی هستیم که کشور تا به حال تجربه نکرده بود.

نباید بگذاریم شرایط سخت بر ما غالب شود

او در ادامه گفت: نباید بگذاریم این شرایط سخت بر ما غالب شود بلکه همواره باید رو به رشد و شکوفایی حرکت کنیم.

سخنگوی دولت بیان کرد: ما به دنبال این هستیم که تحت هیچ شرایطی با کسری بودجه نداشته باشیم و تنها چیزی که می‌تواند بودجه و درآمد کشور ما را فزاینده کند نوآوری و خلاقیت در فناوری هاست و امیدواریم بتوانیم  سبب رشد دو چندان شرکت های کوچک و خرد شویم.

به دنبال سرمایه گذاری های کلان نیستیم

ربیعی گفت: همواره میخواهیم شغل های کوچک را پرورش دهیم و به دنبال سرمایه گذاری های کلان نیستیم حتی اگر در این شرایط تحریم هم نبودیم باز هم برای اشتغال جوانان نیازمند همین شرکت های خرد بودیم و در تحریم ها این شرکت های خرد راهکار ایجاد اشتغال هستند.

سخنگوی دولت گفت : از مباحث مهم دیگر دانشگاه‌ها هستند قطعاً ما از دانشجویان و دانشگاه ها توقع دیگری داریم و هنر فعالیت اجتماعی و خلاقیت در دانشگاه ها همیشه باید رو به رشد باشد چرا که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این روزها نشاط اجتماعی لازمه کشور است

او افزود: این روزها نشاط اجتماعی لازمه کشور است و نقش دانشگاه ها امروزه بسیار اهمیت دارد که خوشبختانه تا به الان نتایج بسیار خوبی داشته اند و این را باید ارج بنهیم و ۱۶ آذر را گرامی می داریم .

ربیعی اظهار کرد: ارزش انسانی یک جامعه با اهمیت دادن به حوزه صنعت توانبخشی آن سنجیده می شود چراکه کار در این حوزه کارآفرینی اخلاقی و انسانی است.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.