مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: فوتی های کرونا در استان بوشهر به ۴۹۰ نفر رسید + جزئیات

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

فوتی های کرونا در استان بوشهر به ۴۹۰ نفر رسید


سعید کشمیری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند، افزود: در حال حاضر ۱۴۷ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌ها بستری هستند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۳ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

کشمیری با بیان اینکه هم‌اکنون ۴۴ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد در حال حاضر ۲۲ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه سه نفر از همشهریان عزیزمان روز پنج شنبه فوت شده‌اند که تست کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌ شده که در رده سنی ۶۷ تا ۸۵ سال هستند.

دبیر ستاد کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون فوتی های مثبت استان بوشهر به ۴۹۰ مورد رسیده است، اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۰ هزار و ۶۸۹  مورد مثبت کرونا در استان بوشهر شناسایی شده است. 

سعید کشمیری تأکید کرد: ماسک زدن، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی همچنان بهترین راه پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا است.

انتهای پیاممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.