مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: زالی: افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا که نیاز به بستری‌ دارند + جزئیات

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

زالی: افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا که نیاز به بستری‌ دارند


علیرضا زالی,اخبار پزشکی,خبرهای پزشکی,بهداشت
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی، گفت: در طی شبانه روز گذشته ۱۲ درصد مراجعان به مراکز بهداشتی، نیازمند بستری در مراکز درمانی بودند.

به گزارش فارس، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ مورد جدید در بخش‌های عادی و ۶۷ مورد جدید نیز در بخش‌های ویژه  بیمارستان‌های استان تهران با تشخیص کووید ۱۹ بستری شدند.

زالی با اشاره به افزایش تعداد بستری‌شدگان در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، گفت: در طی شبانه‌روز گذشته ۱۲ درصد مجموع مراجعان به حوزه‌های بهداشتی نیازمند به بستری در مراکز درمانی داشتند که نسبت به روز گذشته رشد داشته است.

به گفته وی، زمینه الگوی مراجعان نیاز به بازنگری دارد و این افزایش آماری باید مورد توجه قرار گیرد زیرا می‌تواند نشان دهنده تغییر الگوی مراجعان به بیمارستان‌ها و یا تغییر معیارهای بستری در تهران باشد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران همچنین به مثبت شدن آزمایشات PCR در ۳۹ درصد افراد بستری در بخش‌های درمانی در طول ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد که این آمار نیز رشد نسبتا ملایمی را نسبت به روزهای قبل نشان می‌دهد.

وی  با توجه به استمرار بازگشایی‌ها در استان تهران به شهروند اکیدا توصیه کرد که بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اصرار ورزیده و همچنان ملاحظات بهداشتی و حفاظتی را به صورت جدی مدنظر قرار دهند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تأکید کرد: با توجه به افزایش تراکم و ترددهای درون شهری، تغییر چگالی جمعیتی و تغییرات ایجاد شده در الگوی بستری در شهر تهران همچنان نیازمند به رعایت ملاحظات بهداشتی عمیق‌تر و جدی‌تر توسط شهروندان تهرانی هستیم.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.