مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: درآمد اموال مازاد دولتی اردبیل برای فعال‌سازی پروژه‌های عمرانی هزینه می‌شود + جزئیات

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

درآمد اموال مازاد دولتی اردبیل برای فعال‌سازی پروژه‌های عمرانی هزینه می‌شود


به گزارش روز چهارشنبه  ایرنا، اکبر بهنامجو در جلسه کارگروه مولد سازی دارایی‌های دولت افزود: با توجه به محدودیت منابع دولتی، واگذاری اموال مازاد و بلا استفاده می‌تواند در جبران کسری اعتبارات جاری و عمرانی موثر باشد.

وی بیان کرد: اموال مازاد دستگاه‌های دولتی توسط اداره کل اقتصادی و دارایی استان با طی روند قانونی به مزایده گذاشته شده و درآمد حاصل از آن به بودجه استانی افزوده می‌شود.

استاندار اردبیل گفت: دفتر فنی استانداری نسبت به تعیین کاربری این املاک اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

مدیرکل اقتصادی و دارایی استان نیز در حاشیه این جلسه به خبرنگار ایرنا گفت:در عرض ۲۰ روز گذشته ۳۴ مورد اموال غیر منقول دارایی‌های دولت در استان شناسایی شده است.

علیرضا نوروزی افزود: این پرونده‌ها به وزارت اقتصاد و دارایی احاله شده تا با تایید این وزارتخانه مجوز فروش این اموال را کسب کنیم.

وی بیان کرد: بعد از دریافت مجوز ،این ۳۴ اموال برای فروش به مزایده گذاشته می شود.

نوروزی اضافه کرد: ۵۰ درصد از عواید حاصل از فروش بر اساس قانون و مصوبه هیات دولت ،با تایید سازمان برنامه و بودجه صرف تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام استان هزینه می شود.

مدیر کل اقتصاد و دارایی استان اظهار کرد: مابقی مبلغ صرف پرداخت پاداش بازنشستگی و مطالبات بازنشستگان و پرداختی های مربوط به حقوق های پرسنلی و هزینه های جاری دستگاهها می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.