مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: تعیین تکلیف مسابقات فوتبال/موافقت با ورزش های انفرادی + جزئیات

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

تعیین تکلیف مسابقات فوتبال/موافقت با ورزش های انفرادی


به گزارش خبرگزاری مهر، ایرج حریرچی، در گفتگوی تلفنی با اخبار شامگاهی شبکه یک سیما، درباره از سرگیری برخی ورزش‌های انفرادی در بعضی استان‌ها به دستور وزیر بهداشت و نامه وی به وزارت ورزش و جوانان، افزود: در مورد ۲۹ ورزش انفرادی مثل انواع رشته‌های دو و میدانی، تیراندازی، وزنه برداری و حتی رشته‌هایی مثل تنیس روی میز و تنیس خاکی، تصمیم‌گیری کردیم و در توافقی که با وزارت ورزش و جوانان حاصل شد با توجه به دریافت مصوبه از ستاد ملی مبارزه با کرونا، این ۲۹ رشته ورزشی در تمام شهرهای کشور قابل بازگشایی هستند.

وی در خصوص برگزاری تمرین تیم‌ها و شروع دوباره رقابت‌های فوتبال، عنوان کرد: فقط بازی‌های لیگ برتر و لیگ یک فوتبال باقی مانده و در سایر رشته‌های ورزشی و لیگ‌ها، تعیین تکلیف شده است. با تصمیم‌گیری اولیه که انجام شده و شنبه آینده نهایی می‌شود، در حضور معاون وزیر ورزش و رئیس فدراسیون‌های ورزشی و کارشناسان وزارت بهداشت تصمیمات خوبی گرفتیم.

حریرچی ادامه داد: امیدواریم اگر در چند روز آینده این تصمیمات نهایی شود، از روزهای بعد به مدت سه هفته تیم‌ها تمرینات را پیگیری کنند و ۹ هفته باقی مانده لیگ برتر در ۴۵ روز انجام شود.

معاون کل وزارت بهداشت گفت: با تصمیمات اتخاذ شده، نمایندگان آسیایی برای مسابقات لیگ قهرمانان و تیم ملی برای رقابت‌های انتخابی جام جهانی آماده می‌شوند.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.