مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: تاسیس فدراسیون روان شناسی ورزشی + جزئیات

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

تاسیس فدراسیون روان شناسی ورزشی


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور روز گذشته همایش ملی روان شناسی ورزشی با حضور محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور و سید رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، در وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد.

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور، با بیان اینکه ورزش حرفه‌ای برای نشاط اجتماعی اهمیت دارد، اظهار داشت: برای ورزش حرفه‌ای سلامت جسم و روان تواما لازم است تا کنون برای سلامت جسم برنامه ریزی مناسبی شده است، اما برای سلامت روان و نقش روان شناسی در موفقیت ورزشی دارد برنامه ریزی چندانی نشده است. پیشنهاد ما این است فدراسیون روان شناسی ورزشی در وزارت ورزش و جوانان تأسیس شود.

حاتمی، همچنین از آمادگی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور برای هر گونه همکاری با وزارت ورزش و جوانان در این خصوص خبر داد.

دیدار رئیس سازمان روان شناسی با استاندار

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور با بهرام سرمست استاندار قم در ساختمان استانداری دیدار کرد.

در این جلسه استاندار قم مکانی جهت استقرار شورای استانی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره اختصاص داد و مقرر شد رئیس شورای استانی در جلسات شورای اجتماعی و سایر شوراهای مربوط شرکت کند.

این تصمیم در پی نامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، به استانداران سراسر کشور درباره اختصاص فضای فیزیکی به شوراهای استانی سازمان نظام گرفته شد.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.