مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله پزشکی: آزمون‌های جامع علوم پایه و پیش کارورزی در زمان اعلام شده، برگزار خواهند شد + جزئیات

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس سلامت

آزمون‌های جامع علوم پایه و پیش کارورزی در زمان اعلام شده، برگزار خواهند شد


به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، معاونت آموزشی وزارت بهداشت در اطلاعیه ای، جزییات برگزاری آزمون‌های جامع علوم پایه و پیش کارورزی را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است: متاسفانه در روز‌های اخیر شایعات و نقل قول‌های بی اساس زیادی درخصوص لغو یا تعویق آزمون‌های جامع علوم پایه و پیش کارورزی در فضای مجازی و بین دانشجویان پخش شده است که موجب تشویش اذهان دانشجویان عزیز شده است. درخواست‌هایی هم از طرف برخی از دانشجویان و تشکل‌های صنفی دانشجویی پیرامون این آزمون‌ها به معاونت آموزشی رسیده است که خواستار به تعویق افتادن این آزمون‌ها شده اند.

ضمن اعلام این مطلب که تمامی درخواست‌ها و نکته نظرات دانشجویان عزیز به دقت بررسی شده و برای ما بسیار حائز اهمیت است، به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند، با توجه به اینکه هیچ تصمیم جدیدی در خصوص آزمون‌های مذکور گرفته نشده و در حال حاضر امکان تغییر در زمان برگزاری این آزمون‌ها با توجه به فرایند سخت و پیچیده آن وجود ندارد، کلیه آزمون‌ها در زمان اعلام شده قبلی برگزار خواهند شد.

از دانشجویان عزیز می‌خواهیم به شایعات بی اساس پخش شده در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار را از طریق کانال‌های رسمی و روابط عمومی معاونت دنبال کنند. البته با توجه به شرایط موجود به واسطه شیوع کرونا، از دست اندرکاران برگزاری این آزمون‌ها خواسته شده تا حداکثر تسهیل در این آزمون‌ها با ملاحظه ضریب دشواری سوالات و ساده‌تر کردن آن‌ها به عمل آید تا همه دانشجویان بتوانند بدون دغدغه در آزمون شرکت کرده و نتیجه مطلوب را بگیرند.

همچنین، برای اطمینان از حفظ سلامتی دانشجویان عزیز، از مراکز برگزاری آزمون خواسته شده است تا با رعایت کامل و دقیق و سختگیرانه شیوه نامه‌های بهداشتی، شرایط برگزاری این آزمون‌ها را به صورت کاملا ایمن فراهم کنند تا با رعایت همزمان دستورالعمل‌ها خود مراقبتی توسط دانشجویان عزیز، شاهد برگزاری موفق و ایمن این آزمون‌ها باشیم.

انتهای پیام/

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.