مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: 70 آموزش ست كردن رنگ لباس+جدول رنگ ها + عکس

121

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

70 آموزش ست كردن رنگ لباس+جدول رنگ ها


اصول ست كردن رنگ لباس + جدول ست کردن رنگ لباس: برای ظاهری شیک ، بلکه زیبا مهم است که بتوانید لباس ها را با رنگ نامناسب با هم ست کنیم. آگاهی از اصطلاحا سایه ها (مکمل های رنگی)و رنگ ها ، استفاده صحیح از رنگ ها در استایل خیابانی و استفاده از ترکیب های صحیح و مناسب است که باعث می شود یک هنرمند و استایلیست عالی و واقعی باشد.

امروز در مد و فشن ایران و این مقاله سعی کردیم نزدیک به 70 ترکیب ست كردن رنگ لباس را برای شما آموزش دهیم. این مقاله را با دوستان خود  به اشتراک بگذارید تا آنها هم استفاده کنند.

اینکه همیشه استایل شما مناسب و زیبا باشد خود یک هنر می باشد.  بطور کلی همیشه هنگام پوشیدن لباس چه خانم ها و چه آقایان شک می کنند که آیا رنگ لباس ها به هم می آید یا خیر ؟

سلیقه های افراد در طول زمان تغییر می کند بطور مثال روزگاری رنگ های تیره را ست می کردید ولی با گذشت چند سال بدون آنکه بدانید به رنگ های شاد تمایل پیدا می کنید .

بعضی از ترکیب های رنگی هماهنگ، همیشه ترند و تازه خواهند ماند. علاوه بر این ، اگر آنها را بدانید ، در هر شرایطی بی عیب و نقص به نظر خواهید رسید. جدول ما در اینجا برای نجات دردسرهای شما و ارائه بهترین ترکیب ها است. با کمک این جدول همیشه بهترین استایل خیابانی را داشته باشید.

جدول ست کردن رنگ لباس

سیاه صورتی ، نارنجی ، سفید ، سبز روشن ، زرد ، قرمز ، بنفش روشن.
رنگ بنفش خاکستری ، زرد ، طلایی-قهوه ای ، سبز نعنایی ، فیروزه ای ، نارنجی.
بنفشه صورتی ، نارنجی ، زیتونی ، سایه های تیره بنفش ، زرد ، خاکستری ، سفید.
آبی تیره خردل زرد ، بنفش روشن ، آبی روشن ، خاکستری ، قهوه ای ، قهوه ای ، سبز ، نارنجی ، قرمز ، سفید.
آبی کمرنگ خاکستری ، خاکستری ، قرمز ، صورتی ، نارنجی ، سفید ، زرد.
فیروزه زرد ، شرابی ، سرخابی ، خامه ، قهوه ای ، بنفش.
سبز روشن زمرد خاکستری ، زرد کم رنگ ، زرد قهوه ای ، قهوه ای ، آبی تیره ، قرمز.
سبز نارنجی ، طلایی-قهوه ای ، نارنجی ، زرد ، سبز روشن ، قهوه ای ، خامه ای ، خاکستری ، سیاه.
زیتونی قهوه ای ، نارنجی روشن.
سبز روشن صورتی ، قهوه ای ، طلایی-قهوه ای ، نارنجی تیره ، خاکستری ، آبی تیره.
قهوه ای طلایی قهوه ای ، لاجورد ، خاکستری ، سیاه ، قرمز.
زرد کم رنگ قهوه ای ، خاکستری ، سرخابی، قهوه ای مایل به زرد ، سایه های قرمز (یعنی تنالیته های قرمز)، بنفش ، آبی.
زرد لیمویی قهوه ای ، شرابی ، خاکستری ، آبی.
رنگ زرد بنفش ، آبی روشن چرک ، مشکی ، خاکستری ، بنفش ، مشکی ، خاکستری ، آبی
نارنجی تیره زیتونی ، زرد کم رنگ ، شرابی ، قهوه ای
نارنجی روشن زیتونی ، قهوه ای ، خاکستری.
نارنجی بنفش ، آبی ، روشن ، سفید ، بنفش ، سیاه.
زرشکی سیر آبی ، تیره ، بنفش ، سبز ، صورتی.
قهوه ای تیره آبی ، لیمو زرد ، بنفش صورتی ، نعنایی ، سبز مایل به زرد .
قهوه ای روشن کرم سفید ، زرد روشن ، سبز ، آبی ، زرشکی، قرمز.
رنگ قهوه ای صورتی ، خامه ای ، کاهی رنگ ، سبز ، آبی روشن ، بژ.
زرشکی سیاه ، سفید ، صورتی چرک.
رنگ شراب رنگ ماسه ساحل ، خاکستری ، لاجورد ، بژ ، زرد کم رنگ.
گوجه فرنگی قرمز نعنایی ، آبی ، خامه ، خاکستری ، ماسه زرد.
قرمز سفید ، سیاه ، سبز ، آبی ، قهوه ای ، زرد ، سرخابی ، سبز زرد، قهوه ای مایل به زرد ، نعنایی ، خاکستری ، قهوه ای.
فوشیا سبز زرد، قهوه ای مایل به زرد ، نعنایی ، خاکستری ، قهوه ای.
رنگ صورتی آسمان آبی ، قهوه ای ، سفید ، لاجوردی ، خاکستری ، زیتونی ، نعنایی.
خاکستری قرمز ، سرخابی، آبی ، بنفش.
سفید سیاه ، قرمز ، آبی.
رنگ بژ لاجورد ، قهوه ای ، آبی ، قرمز ، سیاه ، سفید.

درجه بندی سایه های رنگ (مکمل ها)

متخصصان علوم رنگ موفق به ایجاد کل سیستم تشکیل رنگ و تطبیق سایه های هماهنگ شدند. به منظور ایجاد مجموعه مد جدید ، ابتدا طراحان تکنیک های تطابق رنگ را کاملاً مطالعه می کنند. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که یک رنگ خاص تا چه اندازه می تواند روی افراد تاثیر بگذارد؟

رنگ ها و سایه های مختلف به دستیابی به روحیه خاص ، شکل گیری عقیده و تحت تأثیر قرار دادن افراد کمک می کند.

بنابراین ، برای تعریف اینکه چگونه سایه های مختلف می تواند در دستیابی به هدف مشخص کمک کند، ما محدوده رنگ را به شما ارائه می دهیم. رنگ ها از پاستل گرفته تا زنده و اشباع شده سازماندهی می شوند.

ست كردن رنگ لباس

ست كردن رنگ لباس
ست كردن رنگ لباس

ست كردن رنگ لباسست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس

در ست كردن رنگ لباس با استفاده از این محدوده رنگی ، می توانید بدون تلاش و کوشش به هر ظاهری که می خواهید برسید. کاملاً خوب است که در هر استایل رنگی سه تا پنج تن وارد کنید. قرمز ، آبی و زرد رنگهای ناپسند محسوب می شوند. تمام رنگهای اضافی دیگر شامل قسمتهای مختلف رنگهای فوق می باشد.

با استفاده از 50 درصد رنگ های اصلی ، ثانویه زیر را به دست می آوریم: سبز ، نارنجی ، بنفش. با تغییر نسبت درصد، سایه های دیگر پدیدار می شوند.

بنابراین ، چه روش دیگری برای دیدن اینکه رنگها کاملاً مطابقت دارند چیست؟ بگذارید کمی عمیق تر به موضوع بپردازیم.

ست كردن رنگ لباس
ست كردن رنگ لباس

ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس

اصول ترکیبی سایه ها

ترکیب آکروماتیک بدان معنی است که رنگ اصلی یا خاکستری ، سیاه یا سفید خواهد بود. این رنگ ها کاملاً با یکدیگر مطابقت دارند و در کنار سایر موضوعات دامنه. هنگام نگاه کردن بر اساس یکی از این موارد ، می خواهید برخی از لهجه های مغناطیسی رنگ را شامل کنید: روسری ، سنجاق چه ، کفش ، کیف ، لوازم جانبی و جواهرات.

بسیاری از خانمها این نوع مطابقت را ترجیح می دهند ، زیرا در اینجا شلیک کردن عکس سخت است. عکس ها ایده هایی از ترکیبات خوب به شما ارائه می دهند.

ست كردن رنگ لباس و جدول ست رنگ لباس

ترکیب های تک رنگ همچنان به وجود آمیختگی سایه های رنگی خاص هنگام ایجاد یک ظاهر (از سبک ترین و پاستیل گرفته تا تاریک ترین ها) استفاده می کنند. از جمله تفاوت های ظریف مختلف یک رنگ استفاده کنید. به عنوان مثال ، از لاجوردی عمیق تا روشن ترین صورتی سبز یا مایل به زرد تا نارنجی. این یک مفهوم نسبتاً ساده است.

با این وجود، ست كردن رنگ لباس همیشه ساده به نظر می رسد اما در عین حال زیبا. برای رقیق کردن تصویر کمی کسل کننده ، سعی کنید از برخی رنگ های خنثی مانند خاکستری ، سیاه یا سفید ساده استفاده کنید. روش دیگر ، پارچه بافتی انجام خواهد داد.

ترکیبات ترکیبی با استفاده از رنگهای مخالف یا رنگهای متضاد تشکیل می شوند. جفت شدن قرمز و سبز ، زرد و بنفش ، آبی و نارنجی: همه اینها تضادهای محبوب و آسان را ایجاد می کند. این تکنیک مناسب روحهای شجاع و جسور است ، زیرا خیلی سخت است که از پوشیدن آن غافل شوید.

ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس ست كردن رنگ لباس

ترکیبات سه گانه کلی در ست كردن رنگ لباس

ترکیبات سه گانه در یک نگاه و در عین حال هارمونیک ترین می توانند در رنگها و بحث برانگیز باشند. این تکنیک به مخلوط کردن سه رنگ که روی دایره طیف قرار گرفته اند ، با همان زاویه یک به یک دیگر متکی است.

طرح اصلی شامل سه رنگ (قرمز ، آبی و زرد) است.

طرح های رنگی تولید شده از رنگهای ترکیبی (نارنجی ، سبز ، بنفش) استفاده می کنند.

طرح موج سوم رنگهای آمیخته از اولیه و نوع مشتق شده را می گیرد. نارنجی و زرد ، زرد و سبز ، قرمز و نارنجی ، سبز و آبی ، بنفش و قرمز ، آبی و بنفش می تواند نمونه های خوبی را ارائه دهد.

هماهنگی دامنه رنگ و نسبت های مناسب باید حفظ شود. اگر برای ایجاد یک تصویر از سه رنگ استفاده می کنید ، باید رنگ اصلی غالب شود ، دوم باید رنگ اول را تراز کنید ، و جزئیات و لوازم جانبی دیگر باید شامل رنگ سوم باشد. سایه های خنثی (خاکستری ، سیاه و سفید) بسیار متنوع است و با هر رنگ واضح و روشن به خوبی مخلوط می شود.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

این رنگهای اضافی باید به عنوان یک جلب جزئیات کار کنند. عناصر سیاه ساده باعث ایجاد دسته کوچک موسیقی جاز شیک با رنگ های مستقیم مستقیم می شود. البته ممکن است نارنجی ، زرد ، آبی و قرمز باشد.

سایه های نزدیک همچنین می توانند یک ظاهر هارمونیک (مثلاً بنفش ، آبی و آبی پاستلی) ایجاد کنند. رنگهای مخالف ، تصویر بسیار زیبایی را نیز ایجاد می کنند: بنفش و زرد ، قرمز و سبز ، و غیره. برای اینکه ظاهری مناسب تر و اسپرت تری داشته باشید ، حتما قسمت های پایین تر لباس خود را با سایه های تیره تر انتخاب کنید.

رنگ های پاستلی از انواع مختلف ، بدون هیچ محدودیتی زیبایی به هم می بخشد. سایه های کمرنگ صورتی ، صورتی ، زرد لیمو ، آبی روشن و صورتی همیشه یک ترکیب منحصر به فرد را ایجاد می کنند.

در نهایت هیچ وقت از آمیختن رنگ ها نترسید چرا که شما در این لحظه علم آمیختن رنگ ها را دارید !!!منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.