مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: چگونه آرایش زنان را به ستاره‌های هالیوود تبدیل می‌کند؟ + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

چگونه آرایش زنان را به ستاره‌های هالیوود تبدیل می‌کند؟


یک گریمور از روسیه به نام خانم گوار آوتیسیان Goar Avetisyan با رفع مشکلات پوستی و یا آسیب‌دیدگی احتمالی صورت برخی زنان آنها را آراسته کرده‌است. شعار او این است: همه زن‌ها یک ستاره هالیوودی هستند که با یک میک‌آپ خوب می‌توان آن را دید، در این گزارش ما عکس‌های قبل و بعد زنان را بعد از آرایش و میک‌آپ حرفه‌ای گرد‌آورده‌ایم. با ما همراه باشید.

چگونه آرایش زنان را به ستاره‌های هالیوود تبدیل می‌کند؟اختصاصی «تابناک با تو»؛ یک آرایش و میک‌آپ خوب می‌تواند چهره‌ای زیباتر از شما درست کند. داشتن زیبایی باطنی و زیبایی ظاهری در کنار یکدیگر بسیار خوب است و گاهی رفع اشکالات موجود در صورت به ما اعتماد به نفس بسیاری می‌دهد و به ما کمک می‌کند تا با خودباوری بیشتری بتوانیم در جمع افراد حاضر شویم و به تعامل بپردازیم.

یک گریمور از روسیه به نام خانم گوار آوتیسیان Goar Avetisyan با رفع مشکلات پوستی و یا آسیب‌دیدگی احتمالی صورت برخی زنان آنها را آراسته کرده‌است.

شعار او این است: همه زن‌ها یک ستاره هالیوودی هستند که با یک میک‌آپ خوب می‌توان آن را دید، در این گزارش ما عکس‌های قبل و بعد زنان را بعد از آرایش و میک‌آپ حرفه‌ای گرد‌آورده‌ایم. با ما همراه باشید.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.