مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: پوشیدن جین مشکی در تابستان + عکس + عکس

11

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

پوشیدن جین مشکی در تابستان + عکس


چگونه در تابستان جین سیاه ست کنیم ؟

باید بگم با توجه به گرمای تابستان در روز من خودم استایل مشکی و تیره ام رو شب می پوشم، چون شب های تابستون عالیه برای هر کاری !!رنگ مشکی یک رنگ کلاسیک و جزء رنگهای گران است. خیلی از افراد به پوشیدن لباس رنگ مشکی علاقه زیادی دارن چون باعث لاغر نشان دادن فرد و همچنین ایجاد حس قدرت و اعتماد به نفس در فرد می شود.

چگونه در تابستان جین سیاه ست کنیم ؟

ست و استایل مشکی برای تابستان: سلام امروز می خواهم در مد و فشن ایران برای شما راجب ست کردن و تیپ زدن مشکی تو تابستون براتون صحبت کنم، البته که مثل همیشه گالری عکس هم داریم. همه ما تو فصل گرما استایلی راحت و ساحلی برای خودمون انتخاب می کنیم و به طور کلی لباس های گشاد و راحت به همراه رنگ های روشن و تابستانی ولی خب یک سری مریض هم مثل من هستند که عاشق استایل مونوکروم و کلا خاکستری و فیلی و مشکی هستند، کاریشم نمیتونیم کنیم مریضیم 😁😁😁

باید بگم با توجه به گرمای تابستان در روز من خودم استایل مشکی و تیره ام رو شب می پوشم، چون شب های تابستون عالیه برای هر کاری !!

رنگ مشکی یک رنگ کلاسیک و جزء رنگهای گران است. خیلی از افراد به پوشیدن لباس رنگ مشکی علاقه زیادی دارن چون باعث لاغر نشان دادن فرد و همچنین ایجاد حس قدرت و اعتماد به نفس در فرد می شود.

خب میدونید دیگه مشکی رنگ عشق هستش و می تونم بگم خوراک خوشتیپی و خوش هیکلی هست، این رنگ تو بدن معجزه میکنه.

تو ادامه برای شما یک سری عکس ست کردن استایل سیاه با شلوار جین آماده کردم.منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.