مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفت + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفت


پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفت«اختصاصی تابناک باتو» مو یکی از عناصری است که مردان را از زنان متمایز می‌کند. زنان به نسبت مردان همواره به مو‌های بلند شناخته می‌شوند، اما این دلیل نمی‌شود که «کریستیانو» مو‌های خود را بلند نکند. مو‌های او آنقدر در طول یک دوره زمانی رشد کرده که به او لقب «راپونزل» داده اند؛ راپونزل انیمیشتنی در دیزنی است که مو‌های بلندی دارد.

پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفت

«کریستیانو براگا» ۲۸ ساله برای مو‌های خود از روغن‌ها و عصاره‌های طبیعی مانند روغن کاکتوس، آواکادو، بابونه، نعناع و رزماری استفاده می‌کند. او می‌گوید اغلب زنان به خاطر موهایش به او حسادت می‌کنند.

کریستیانو با حرف‌های درشت، ناپسند و قلدرمآبانه‌ای هم روبرو شده است، مثلاً برخی مردم او را متهم می‌کنند که او دوست دارد خود را شبیه زن‌ها درست کند، او می‌گوید انتقادات گاهی شدّت زیادی می‌گیرد: برخی مردم (با کنایه) به من می‌گویند شبیه زن‌ها هستم، یا می‌گویند موهایم شبیه جارو است، ترسناکم، و یا موهایم را پنهانی قیچی می‌کنند و من را فردی عجیب و غریب توصیف می‌کنند.

پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفت

کریستیانو می‌گوید عجیب‌ترین سؤالی که تا به حال با آن مواجه شده این بوده که به خاطر درخشش موهایش از او پرسیده اند که آیا کلاه گیس گذاشته ام؟ او می‌گوید وقتی در خیابان کسی به من نزدیک می‌شود دستپاچه می‌شوم، چون موهایم دائماً توجهات را به خود جلب می‌کند و از طرف دیگر من شخصیت درونگرایی دارم و تمایل ندارم تا درونیّات خود را افشا کنم.

پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفت

او از سال ۲۰۱۲ موهایش را بدون دلیل خاصی بلند کرده است، به او جان لنون، جرد لتو بازیگر، اکسل رز خواننده، میریدا، پری دریایی کوچولو و راپونزل و خیلی دیگر از شخصیت‌های دیگر را لقب داده اند.

پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفت

کریستیانو می‌گوید استهزاء و قلدری در مواجهه با آدمی که متفاوت است در جامعه ما وجود دارد. او می‌گوید: واقعاً لطمه دیده ام وقتی که فقط به خاطر اینکه موهایم را بلند کرده ام به من می‌گویند که قصد تغییر جنسیّت دارم، این نشان می‌دهد که جامعه تحمّل پذیرش تفاوت‌ها را ندارد.

با این وجود کریستیانو بر این باور است که موهایش به او اعتماد به نفس و قدرت بیشتری داده اند.

پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفت

او در ادامه گفت: من مو‌های بلند را هم در زنان و هم در مردان دیده ام، به نظرم عقلانی آن است که مدل موهایمان آن طوری که دوست داریم باشد، موهایم به من یاد دادند که ارزش خودم را بدانم، اعتماد به نفس داشته باشم، به خودم احترام بگذارم و به نظرات رنگارنگ دیگران اهمیّت ندهم.

پسری که به خاطر موهایش مورد حسادت قرار گرفتمنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.