مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: ماجرای جالب یک کارشناس لباس از تحقیر تا درخشش + عکس

18

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

ماجرای جالب یک کارشناس لباس از تحقیر تا درخشش


«سوزی هاسلار» ۳۶ ساله یک مادر است. او در حال حاضر یک کارشناس لباس و برنده چندین جایزه معتبر در این زمینه است. سوزی اهل «وست ساسکس» است. او با هزاران زن از سراسر جهان همکاری کرده و چنان فعالیتش موفقیت آمیز بوده و سرش شلوغ است که فقط می‌تواند در طول ترم چهار روز در هفته تدریس داشته باشد.

ماجرای جالب یک کارشناس لباس از تحقیر تا درخششاختصاصی تابناک باتو؛ «سوزی هاسلار» ۳۶ ساله یک مادر است. او در حال حاضر یک کارشناس لباس و برنده چندین جایزه معتبر در این زمینه است. سوزی اهل «وست ساسکس» است. او با هزاران زن از سراسر جهان همکاری کرده و چنان فعالیتش موفقیت آمیز بوده و سرش شلوغ است که فقط می‌تواند در طول ترم چهار روز در هفته تدریس داشته باشد.

ماجرای جالب یک کارشناس لباس از تحقیر تا درخشش

او در مدرسه منزوی و در خود فرو رفته بود و در دوران تحصیلی اش احساس سرخوردگی می‌کرد چرا که در مدرسه همکلاسی هایش او را به خاطر لباس‌هایی که می‌پوشید مسخره می‌کردند.

ماجرای جالب یک کارشناس لباس از تحقیر تا درخشش

او درباره متفاوت بودنش با بقیه دانش آموزان می‌گوید: حتی در دوران ابتدایی هم دوست داشتم متفاوت از دختران دیگر باشم، همیشه دلم می‌خواست تا اکسسوار‌های خاص مو را تجربه کنم، او می‌افزاید در دوران دبیرستان و با روی کار آمدن گروه موسیقی «اسپایس گرلز»، او برای کشف سبک شخصی خود در لباس پوشیدن انگیزه پیدا کرد، چون شعار و هدف این گروه اهمیت دادن و احترام به تفاوت‌ها بود.

ماجرای جالب یک کارشناس لباس از تحقیر تا درخشش

داستان کوتاه خانم سوزی از تحقیر تا درخشش در صنعت مد و پوشاک به ما می‌گوید که خوب است بتوانیم به تفاوت‌ها احترام بگذاریم، و آن‌ها را بپذیریم چرا که با همین تفاوت هاست که دنیای ما قشنگ‌تر می‌شود!



منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.