مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: لب‌های اختاپوس، جدیدترین مدل جراحی زیبایی + عکس

11

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

لب‌های اختاپوس، جدیدترین مدل جراحی زیبایی


تب زیبایی و آرزوی دست‌یابی به شکل و ظاهری زیبا، بسیاری از زنان و دختران را به سوی عمل‌های زیبایی سوق می‌دهد، تا جایی که در سال‌های اخیر عمل پروتز لب برای داشتن لب‌های زیبا به شکل قابل توجهی گسترش‌یافته‌است.

لب‌های اختاپوس، جدیدترین مدل جراحی زیبایی اختصاصی تابناک باتو؛ تب زیبایی و آرزوی دست‌یابی به شکل و ظاهری زیبا، بسیاری از زنان و دختران را به سوی عمل‌های زیبایی سوق می‌دهد، تا جایی که در سال‌های اخیر عمل پروتز لب برای داشتن لب‌های زیبا به شکل قابل توجهی گسترش‌یافته‌است. فضای مجازی نقش قابل توجهی در انتشار فرهنگ عمل‌های زیبایی بازی می‌کند و آن را در دسترس همه و امری ساده جلوه می‌دهد.

لب‌های اختاپوس، جدیدترین مدل جراحی زیبایی

به تازگی عمل زیبایی لب به نام (لب‌اختاپوس) یا (لب‌شیطان) در فضای مجازی پا به عرضه وجود گذاشته، در این مدل، لب‌ها زاویه‌دار می‌شوند.

لب‌های اختاپوس، جدیدترین مدل جراحی زیبایی

مبتکر این ایده و اجرا‌کننده آن، یک پزشک نیست، بلکه یک فرد بدون تخصص است و در مدت کوتاهی در اینستاگرام ۳۶ هزار فالوئر جذب‌کرده‌است.

لب‌های اختاپوس، جدیدترین مدل جراحی زیبایی

“ایمیلیان براودی” ایده‌پرداز لب‌اختاپوس، در ابتدا در فضای مجازی دارو می‌فروخت، سپس تصمیم گرفت تا در زمینه جراحی زیبایی فعالیت کند، او حالا از شهرت بسیاری به خاطر این عمل جراحی بهره می‌برد.منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.