مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: شما یک طراح مد و لباس هستی + 66 عکس برای ایده گرفتن + عکس

16

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

شما یک طراح مد و لباس هستی + 66 عکس برای ایده گرفتن


ولاً شلوار لی خیلی خوب با هر تی‌شرت، پیراهن و پلو شرتی ست می‌شود، جدای از آن شلوار لی را می‌توانید با هر کفشی ست کنید. نکته خیلی جالب در مورد شلوار لی جوراب‌هایی هست که با آن می‌توانید بپوشید.

استایل شخصی : در این مقاله از مد و فشن ایران می‌خواهیم در مورد ست کردن لباس توسط خود شما و استایل شخصی برای شما صحبت کنیم از سر تا جوراب ، شما طرح‌های قابل‌توجهی را کشف خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد واقعاً احساس راحتی کنید و عالی به نظر برسید.با شلوار جین، سبک‌ها و استایل های مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید انتخاب کنید و پیشنهاد ما به شما شلوار لوله‌تفنگی (باریک) لی هست که با خیلی لباس‌ها می‌تواند ست کرد.

اصولاً شلوار لی خیلی خوب با هر تی‌شرت، پیراهن و پلو شرتی ست می‌شود، جدای از آن شلوار لی را می‌توانید با هر کفشی ست کنید. نکته خیلی جالب در مورد شلوار لی جوراب‌هایی هست که با آن می‌توانید بپوشید.

شلوار جین چیست ؟

لوی استراوس (Levi Strauss) طراح شلوار جین است. این شلوار‌ها خیلی سریع محبوبیت پیدا کردند و مردم برای این شلوار‌های کتانی نام لیوایز Levis را انتخاب کردند؛ و این شلوار‌ها به لیوایز مشهور شد و شرکت لوی استراوس نیز این لغت را به‌عنوان علامت تجاری‌اش ثبت کرد. سال‌های بعد این محبوبیت ادامه پیدا کرد و چندین کمپانی تولید جین نیز به وجود آمد. سال ۱۹۸۹ فردی بانام هنری دیوید Henry David Lee کمپانی لی را تأسیس کرد.

شلوار‌های جین برند لی (Lee) نیز آن‌قدر محبوبیت پیدا کرد که اصطلاح لی بر روی همه شلوار‌های جین مشهور شد. طوری که هنوز خیلی از افراد شلوار جین را شلوار لی می‌نامند.

برای استایل شخصی خود چه کار هایی می توان انجام دهیم ؟

با شلوار جین انتخاب یک پیراهن آن‌قدر هنر خاصی در رابطه با طراحی مد و لباس نمی‌خواهد و شما می‌توانید خیلی راحت، پیراهن خود را باید شلوار جین ست کنید و در حقیقت می‌توانید آن را با پیراهن و شلوار جین برای مجلسی  هدفمند با استایلی خاص پوشید.

شلوار جین و لباس‌های دوست‌داشتنی خود تقریباً همیشه ایدئال برای هر مجلسی است. کت‌وشلوار و ژاکت‌ها کاملاً دارای احساس راحتی، شیک و دلپذیر هستند.انتخاب سریع یک کت تک و شلوار جین از کمد لباس، اینجاست که شما یک استایل شخصی خوب‌را به دست آوردید، به همین راحتی !!!

fashionir | فشنیر | مد و فشن ایران

معمولاً در استایل های خود، ما مشکل اعتمادبه‌نفس داریم و همیشه این سؤال رو از خود می‌کنیم، تیپم بد شده فکر کنم، این به این نمیاد!!

ما قانون خاصی در ست کردن لباس نداریم، مهم این است که شما دوست داشته باشید، استایل شخصی خود را و تمام.یک تی‌شرت، یک پیراهن بزرگ عالی به نظر می‌رسد و بسیار هوشمندانه است. بنده خودم هم می‌پسندم.

این به‌روزرسانی‌های کوچک در کمد لباس می‌تواند تفاوت قابل‌توجهی برای افرادی که در رنگ‌ها و موارد معمولی گیرکرده‌اند، ایجاد کند. در استایل های رسمی شما می‌توانید یک ساعت خود دست کنید و انگشتر خود را با صفحه ساعت و رنگ و شکل آن ست کنید.

کلام آخر هم این است که شما باید استایل شخصی خود را کشف کنید و بدانید که این ست لباس و استایل شما، معرف شخصیت و درون شماست و نقش ویترین را برای شما بازی می‌کند، شما خود را بالباس خود در اولین نگاه تعریف می‌کنید.

در ادامه گالری از استایل های خیابانی بهار و تابستان 2019 برای شما آماده کرده‌ایم که امیدواریم بتوانید از آن ایده بگیرید برای استایل شخصی خود.

بازدیدکننده قبلی پس از مطالعه این مطلب ، مقالات زیر را نیز مشاهده کرده استمنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.