مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن


للا سلما ملکه مراکش سبک خاصی در انتخاب لباس دارد. او در بیشتر اوقات با لباس سنتی مردم مراکش موسوم به قفطان مغربی دیده می‌شود. بیشتر عکس‌هایی که از او منتشر شده در قفطان مغربی گرانقیمتی به رنگ آبی است که سنگ دوزی شده و یک کمربند پهن سفید و گلدوزی‌هایی از جنس همان کمربند روی لباسش به چشم می‌خورد.

سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن«اختصاصی تابناک باتو» للا سلما ملکه مراکش سبک خاصی در انتخاب لباس دارد. او در بیشتر اوقات با لباس سنتی مردم مراکش موسوم به قفطان مغربی دیده می‌شود. بیشتر عکس‌هایی که از او منتشر شده در قفطان مغربی گرانقیمتی به رنگ آبی است که سنگ دوزی شده و یک کمربند پهن سفید و گلدوزی‌هایی از جنس همان کمربند روی لباسش به چشم می‌خورد. سگگ او از سنگ‌های آبی و کفش او هم برای ساده‌تر دیده شدن به همان رنگ است.

سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن

او همچنین در قفطان سبز زیتونی با گلدوزی‌های طلایی رنگ، بسیار دیده می‌شود. می‌گویند این لباس با رنگ سفید پوست و مو‌های قرمز او هماهنگی دارد.

او علاقه زیادی به کمربند دارد حتی وقتی لباس هایش ساده باشند نیز از آن غافل نمی‌شود. او در مناسبات رسمی از رنگ‌های روشن استفاده می‌کند. در انتخاب اکسسوار‌ها تنوع به خرج می‌دهد. مانند گردنبند مروارید با لباس مشکی و ست کردن گوشواره هایش با تاج فاخر پادشاهی. لباس‌های او پُر از جزئیات، گلدوزی‌های ظریف و استفاده از پارچه‌های براق و روشن است.

سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن

سلما بنانی با عنوان سلطنتی (شاهدخت للا سلما) متولد ۱۰ ماه مِه ۱۹۷۸ بانوی اول مراکش و همسر محمد ششم پادشاه مغرب و مهندس کامپیوتر می‌باشد.منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.