مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: زن سیاستمداری که الگوی مد جهان شد + عکس

5

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

زن سیاستمداری که الگوی مد جهان شد


ژاکلین همسر جان‌اف‌کندی ویژگی‌های منحصر به فردی در لباس پوشیدن و انتخاب استایل داشت؛ از لباس‌های چاپی طراحی لیلی‌پولیتزر، تا عینک‌های آفتابی بسیار بزرگ و استفاده از دستمال سر، و کیف‌های “ژاکی” گوچی که برای زمستان سال ۲۰۲۰ بازتولید شده‌اند.

ژاکلین کندیاختصاصی «تابناک با تو»؛ ژاکلین کندی اوناسیس،  یکی از سمبل‌های مد جهان به شمار می‌رود و تا امروز الهام‌بخش بسیاری در زمینه لباس بوده‌است و حتی برخی از چهره‌های معروف جهان از جمله امل‌کلونی و یا ملانیا ترامپ سعی می‌کنند تا به سبک و شیوه کلاسیک ژاکلین کندی لباس بپوشند. ژاکلین همسر جان‌اف‌کندی ویژگی‌های منحصر به فردی در لباس پوشیدن و انتخاب استایل داشت؛ از لباس‌های چاپی طراحی لیلی‌پولیتزر، تا عینک‌های آفتابی بسیار بزرگ و استفاده از دستمال سر، و کیف‌های “ژاکی” گوچی که برای زمستان سال ۲۰۲۰ بازتولید شده‌اند.

ژاکلین کندی

آیا میدانستید که ژاکلین‌کندی در یک مجله کار می‌کرد؟ شرایط کاری می‌طلبید که شش ماه در پاریس، و شش ماه در منهتن نیویورک سپری کند، اما او از این شغل صرف‌نظر کرد چون می‌دانست این طوری نمی تواند ازدواج کند و تصمیم زیرکانه‌ای بود و گرنه هیچوقت نمی‌توانست با جان اف کندی آشنا شود و ازدواج کند.

چهره‌های سرشناس و الهام گرفتن از سبک پوشش ژاکلین‌کندی

ژاکلین کندی

ژاکلین کندی

ژاکلین کندی

ژاکلین کندی

ژاکلین کندی

ژاکلین کندیمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.