مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: زنانی که با مو‌های سفید علیه رنگ مو شورش کردند! + عکس

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

زنانی که با مو‌های سفید علیه رنگ مو شورش کردند!


زنانی که با مو‌های سفید علیه رنگ مو شورش کردند!«اختصاصی تابناک باتو» زنانی که با رها کردن مو‌های سفید خود در حالت طبیعی، علیه انواع رنگ مو شورش کرده اند. آن‌ها یک پیج اینستاگرامی به نام Grombre راه اندازی کرده اند که مخصوص زنانی است که تصمیم گرفته اند مو‌های خود را رنگ نزنند.

زنانی که با مو‌های سفید علیه رنگ مو شورش کردند!

مارتا اسمیت، ۲۶ ساله، وقتی متوجه شد که جامعه از این زنان حمایت نمی‌کند، برآن شد تا صفحه‌ای را در فضای مجازی به آن‌ها اختصاص دهد. زنان در این صفحه به تبادل تجارب منحصر به فرد خود می‌پردازند تا جایی که تعداد دنبال کنندگان این صفحه از هزاران نفر نیز بالاتر رفته است.

مارتا می‌گوید: بسیاری از کامنت‌هایی که زنان می‌گذارند چنین مضمونی دارد: “احساس فشار می‌کنم، انگار که نباید سنّم بالا برود و باید برای (پنهان کردن گذر طبیعی عمر) خودم را تغییر بدهم. اما من در این مسیر حرکت نمی‌کنم، می‌خواهم ببینم شکل واقعی من چگونه به نظر می‌رسد”.

زنانی که با مو‌های سفید علیه رنگ مو شورش کردند!

کیت دینزتا ۱۴ ساله بود که شروع به رنگ زدن موهایش کرد. کیت حالا ۲۸ سال دارد، او دریافته که نزدیک هزار ساعت و با هزینه ۱۸ هزار دلار در آرایشگاه‌ها تلاش می‌کرده تا مو‌های سفیدش را پنهان کند، سرانجام او تصمیم گرفت تا رنگ موی سفیدش را بپذیرد.

کیت که در نیویورک زندگی می‌کند می‌گوید، بسیاری از مردم درباره تصمیم او درباره رنگ نکردن موهایش ابراز تعجّب می‌کنند. به نظر او وجود زنانی با مو‌های سفید در محل کار ضروری است، نه فقط زن‌هایی که پیر شده اند بلکه همه زن‌ها از سن‌های مختلف که موهایشان خیلی زود شروع به سفید شدن کرده است.

یکی از زنان که عکس خود را با موی سفید در این پیج به اشتراک گذاشته در اظهار نظری جالب مو‌های سفید خود را (تاج خرد و دانایی) توصیف کرده و نوشته که با آغوش باز آن را پذیرفته است.

نکته جالب و خنده دار در ماجرای رنگ موی زنان در این است، که همزمان با استمرار فشار‌های اجتماعی روی زنان، برای جوانتر ظاهر شدن، در اقدامی متناقض رنگ مو‌های خاکستری، نقره ای، پلاتینی، صورتی کمرنگ این روز‌ها رواج گسترده‌ای یافته است.

زنانی که با مو‌های سفید علیه رنگ مو شورش کردند!

سلبریتی‌هایی مانند لیدی گاگا و اریانا گراندی با رنگ موهایشان باعث رواج هر چه بیشتر این مد شده اند.

این مد باعث شده تا “استیفانی تاچنز” سی ساله از ایالت تگزاس، بیش از دو سال موهایش را رنگ نزند.

او می‌گوید: “به خود گفتم که آن‌ها در سالن‌های زیبایی صد‌ها دلار هزینه می‌کنند تا رنگ موهایشان شبیه رنگ موی من شود! “منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.