مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: جدیدترین مدل آرایش خط چشم ۲۰۱۹ + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

جدیدترین مدل آرایش خط چشم ۲۰۱۹


جدیدترین مدل آرایش خط چشم ۲۰۱۹«اختصاصی تابناک باتو» همزمان با نزدیک شدن به تعطیلات تابستانی خط چشم‌های دوگانه در دنیای مد و زیبایی رواج گسترده‌ای یافته اند. این نوع از خط چشم‌ها برای مناسبت‌های مختلف باشکوه و جذاب به نظر می‌رسند و چشم‌ها را درشت‌تر از آنچه هست نشان می‌دهند. این مد جدید رنگ‌های شاد و روشن پر نشاط را در برمی گیرد.

جدیدترین مدل آرایش خط چشم ۲۰۱۹

بنا به گزارش سایت “فان بیدج” ایتالیایی، خط چشم دوتایی یکی از جدیدترین مد‌های خط چشم سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می‌رود و سلبریتی‌هایی همچون چیارا فراگنی مدل، وبلاگ نویس و اینفلوئنسر مشهور، جیجی حدید و صوفی ترنر و… با این مدل خط چشم درخشیده اند.

۱. از یک خط پایه‌ای نزدیک به مژه‌ها شروع کنید و در انتها و خارج از چشم فقط کمی آن را به اندازه چند میلیمتر بالاتر ببرید.

۲. بالای خط چشم سیاه از خط چشم رنگی مماس با خط چشم اول استفاده کنید. این نوع خط چشم مناسب افرادی است که پلک پهنی دارند.

جدیدترین مدل آرایش خط چشم ۲۰۱۹

کسانی که رنگ پوست تیره‌ای دارند، خط چشم‌های پررنگ برای آن‌ها مناسب است، زیرا زیبایی رنگ پوست آن‌ها را بیشتر نمایان می‌کند و به چشم‌های آن‌ها درخشش منحصر به فردی می‌بخشد. از جمله رنگ‌های مناسب با پوست تیره می‌توان به رنگ آبی و یا رنگ بنفش و لاجوردی اشاره کرد.

جدیدترین مدل آرایش خط چشم ۲۰۱۹

برای چشم‌هایی قهوه‌ای و عسلی رنگ خط چشم‌های سبز، طلایی و حتی زرد و برای افرادی که رنگ چشم آبی دارند خط چشم آبی آسمانی و رنگ‌های پاستل (رنگ‌های روشن و ملایمی که به رنگ خنثی نزدیکترند) توصیه می‌شود.

جدیدترین مدل آرایش خط چشم ۲۰۱۹منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.