مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: تقدیر طراح معروف جواهرات از کادر درمان با قلبهای الماس + عکس

7

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

تقدیر طراح معروف جواهرات از کادر درمان با قلبهای الماس


آنا هو طراح جواهرات و اهل تایلند است. او در زمینه کاری خود صاحب‌سبک و معروف است و در نیویورک زندگی می‌کند. تعداد طراحی‌های او در سال از سی‌۳۰ قطعه فراتر نمی‌رود به همین دلیل شوق و ولع عاشقان جواهرات به طراحی‌های او که سبک شرقی و مدرن را با هم آمیخته قابل توجیه است. او جواهرات خیرخواهانه را به شکل…

تشکر طراح معروف جواهرات از کادر درمان با قلبهای الماس

تقدیر طراح معروف جواهرات از کادر درمان با قلبهای الماساختصاصی «تابناک با تو»؛ حراجی کریستیز یک حراجی استثنائی را در اینترنت با همکاری مؤسسه Diamonds That Care به راه انداخته‌است، این شرکت با فروش الماس اقدام به کارهای خیریه می‌کند.

قرار است در این حراجی سه قطعه از جواهرات طراحی‌شده توسط طراح صاحب‌نام “آنا هو” به فروش گذاشته شود. آنا هو این سه قطعه را به طور خاص برای حراجی طراحی کرده‌است. هدف این حراجی به طور مطلق خیرخواهانه است تا با فروش محصولات خود به کادر درمان که در صف اول مبارزه با ویروس کرونا هستند، کمک کند.

تقدیر طراح معروف جواهرات از کادر درمان با قلبهای الماس

آنا هو با استفاده از سنگ‌های قیمتی قهوه‌ای رنگ و سحرانگیز که شرکت آلروسا Alrosa روسیه از زمین‌های سیبری کشف کرده این جواهرات را طراحی کرد. کمپین خیریه Diamonds That Care ده درصد از فروش این حراجی استثنائی را به اقدامات انساندوستانه و حمایت از نیازمندان سراسر جهان اختصاص خواهد داد.

تقدیر طراح معروف جواهرات از کادر درمان با قلبهای الماس

آنا هو طراح جواهرات و اهل تایلند است. او در زمینه کاری خود صاحب‌سبک و معروف است و در نیویورک زندگی می‌کند. تعداد طراحی‌های او در سال از سی۳۰ قطعه فراتر نمی‌رود به همین دلیل شوق و ولع عاشقان جواهرات به طراحی‌های او که سبک شرقی و مدرن را با هم آمیخته قابل توجیه است. او جواهرات خیرخواهانه را به شکل قلب به عنوان مرکز احساسات و عواطف انسانی طراحی کرده‌است تا عشق و محبت خود را به کادر درمانی جهان ابراز کند. این جواهرات شامل گردنبند، انگشتر و گوشواره است و در حراجی کریستیز هنگ‌کنک به فروش گذاشته شده‌است.

تقدیر طراح معروف جواهرات از کادر درمان با قلبهای الماس

تقدیر طراح معروف جواهرات از کادر درمان با قلبهای الماسمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.