مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: ترفندی برای پرپشت کردن مژه با خط چشم نامرئی + عکس

7

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

ترفندی برای پرپشت کردن مژه با خط چشم نامرئی


می خواهید همیشه با آرایش کردن عیب ها را بپوشانید باید تکنیک و فنون آرایشگری را یاد داشته باشید در این جا ترفندی برای پرپشت کردن مژه با خط چشم نامرئی را بیان می کنیم. تکنیکی که در این بخش برایتان یاد می دهیم یکی از اسرار آرایشگران ماهر در میکاپ چشم ها بوده و در باره خانمهایی است که مژه های پرپشتی ندارند، این تکنیک بسیار خوب است.این شیوه، به نام خط چشم نامرئی شناخته می شود.

ترفندی برای پرپشت کردن مژه با خط چشم نامرئی«تابناک باتو» می خواهید همیشه با آرایش کردن عیب ها را بپوشانید باید تکنیک و فنون آرایشگری را یاد داشته باشید در این جا ترفندی برای پرپشت کردن مژه با خط چشم نامرئی را بیان می کنیم. تکنیکی که در این بخش برایتان یاد می دهیم یکی از اسرار آرایشگران ماهر در میکاپ چشم ها بوده و در باره خانمهایی است که مژه های پرپشتی ندارند، این تکنیک بسیار خوب است.این شیوه، به نام خط چشم نامرئی شناخته می شود.

ترفندی برای پرپشت کردن مژه با خط چشم نامرئی
همانطور که می دانید کشیدن خط چشم در داخل چشم ،چشم ها را جذاب و زیباتر می سازد. اما توصیه می کنیم در انجام اینکار افراط نکنید. چون اگر چشم های شما ریز یا کمی نزدیک به هم باشد؛ با اینکار، تشدید خواهد شد.
اما در اینجا قصد داریم د رمورد خط چشم نامرئی پلک بالا صحبت کنیم. برای اینکار کافی است با انگشت، کمی پلک بالا را به سمت بالا بکشید. حالا با مداد تیره که بهتر است به جای مشکی از رنگ قهوه ای تیره استفاده شود، فضای خالی بین مژه های بالا را با مداد پر کنید و این خط را روی قسمت زیر پلک بالا ادامه دهید.
توصیه می کنیم در این روش حتما از مدادهایی با مارک ها و برندهای معتبر استفاده کرده و مدادهای نرم را انتخاب کنید.
کشیدن خط چشم در پلک بالا، چشم ها را جذاب تر و زیباتر می سازد. اما در مورد خط چشم پلک پایین، همانطور که در بالا اشاره کردیم، بهتر است به مدل چشم خود توجه کنید و اگر چشم های شما کمی نزدیک به هم و یا ریز است، از این کار اجتناب کنید و خط چشم را بیرون چشم و حتی با مختصری فاصله از پلک بکشید و بعد با گوش پاک کن یا نوک انگشتان، کمی آن را پخش کنید تا چشم ها درشت تر و بازتر به نظر برسند.

آبانکمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.