مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: تاکسی زیبایی مسکو، آرایشگاه متحرک تا رسیدن به مقصد! + عکس

7

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

تاکسی زیبایی مسکو، آرایشگاه متحرک تا رسیدن به مقصد!


آیا می‌خواهید به موقع به مقصد برسید و آرایش مو و صورت زیبایی هم داشته باشید؟! به تاکسی زیبایی خوش آمدید! تاکسی زیبایی Beauty Taxi یا آرایشگاه سیار، در خیابان‌های شلوغ مسکو می‌چرخد تا زنان و دختران را به مقصد برساند و در طول مسیر انواع آرایش و امور مربوط به زیبایی از مرتب کردن مو‌ها تا لاک زدن ناخن‌ها و میک‌آپ کامل را انجام دهد.

تاکسی زیبایی مسکو، آرایشگاه متحرک تا رسیدن به مقصد!اختصاصی تابناک باتو؛ آیا می‌خواهید به موقع به مقصد برسید و آرایش مو و صورت زیبایی هم داشته باشید؟! به تاکسی زیبایی خوش آمدید! تاکسی زیبایی Beauty Taxi یا آرایشگاه سیار، در خیابان‌های شلوغ مسکو می‌چرخد تا زنان و دختران را به مقصد برساند و در طول مسیر انواع آرایش و امور مربوط به زیبایی از مرتب کردن مو‌ها تا لاک زدن ناخن‌ها و میک‌آپ کامل را انجام دهد.

تاکسی زیبایی مسکو، آرایشگاه متحرک تا رسیدن به مقصد!

اما درباره ایده‌پردازی و اجرای تاکسی زیبایی خانم ناتالیا میزنتسیفا صاحب تاکسی و مؤسس آن می‌گوید: تاکسی زیبایی شبیه کالسکه جادویی سیندرلا است، زنان خسته و پرمشغله وارد آن می‌شوند و شاداب و زیبا از آن خارج می‌شوند. او می‌افزاید وقتی زنان روسی را می‌دیدم که چقدر زیر بار فشار زندگی و خانواده هستند و وقت کافی برای رسیدن به زیبایی خود را ندارند، یاد سیندرلا می‌افتادم و ایده تاکسی زیبایی از دیدن همین روزمره‌های درهم و برهم به ذهنم رسید.

تاکسی زیبایی مسکو، آرایشگاه متحرک تا رسیدن به مقصد!

تاکسی جادویی از بیرون یک ماشین عادی بزرگ است، اما درون آن یک سالن زیبایی مجهز با همه ابزار و آلات و وسایل آرایش است.

تاکسی زیبایی مسکو، آرایشگاه متحرک تا رسیدن به مقصد!

هزینه این تاکسی ۲۵۰۰ روبل روسیه معادل ۳۷ یورو است. یکی از زنان که تاکسی زیبایی را تجربه کرده می‌گوید: این تجربه بی‌نهایت جالب بود و برای من وقت کافی فراهم کرد، به خصوص اینکه من شاغل و مادر سه فرزند هستم، و وقت کافی برای توجه به ظاهرم را ندارم، اما این تاکسی باعث شد تا در وقت‌های مرده‌ی بین خانه تا محل کار، همه وسایل آرایشی را یک‌جا داشته باشم و زیبایی‌ام را بازیابی کنم!

تاکسی زیبایی مسکو، آرایشگاه متحرک تا رسیدن به مقصد!منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.