مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: انتخاب بهترین روسری ها و شال ها + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

انتخاب بهترین روسری ها و شال ها


انتخاب بهترین روسری ها و شال ها«تابناک باتو» یکی از لذت بخش‌ترین کار‌های که افراد مخصوصا خانم‌ها می‌توانند در طول روز انجام بدهند، خرید کردن است. گاه بسیاری از ما به دلایل مختلف فرصت خرید کردن را نداریم و زمانی که عجله چاشنی خرید ما شود آن چیزی که واقعا دلخواهمان باشد را خرید نخواهیم کرد.

انتخاب شال و روسری

انتخاب کردن یک شال و روسری در زیبایی خانم‌ها تاثیر بسزایی داشته است به نوعی که همیشه اکثر آن‌ها در انتخاب وسواس زیادی به خرج می‌دهند. اگر شما هم می‌خواهید که همیشه جذاب و شیک پوش به نظر برسید باید به دنبال برند‌های باشید که طرح‌های متنوع و زیبایی را برای مشتریان خود آماده می‌کنند.

انتخاب بهترین روسری ها و شال ها

هیچ وقت اینگونه تصور نکنید که تنها برند‌های خارجی می‌توانند نمونه‌های با کیفیتی را به دست مشتریان بدهند، چون برخی از برند‌های ایرانی به گونه‌ی طراحی و تولید انواع شال و روسری را انجام می‌دهند که با برند‌های مطرح جهان در یک سطح کیفیتی قرار می‌گیرد.

انتخاب رنگ روسری و شال

رنگ پوست گرم: اگر می‌خواهید یک خرید فوق العاده انجام بدهید بهتر است که پیش از هر کاری رنگ پوست تان را مشخص نمایید. در صورتی که جز افرادی با رنگ پوست گرم هستید توصیه می‌شود رنگ روسری‌های را انتخاب کنید که گرم هستند و رنگ‌های داغ و غنی همانند زرد، قهوه‌ی تیره، قرمز برایتان مناسب می‌باشد.

انتخاب بهترین روسری ها و شال ها

رنگ پوست خنثی: آن دسته از افرادی که رنگ پوست خنثی دارند خوشبختانه در انتخاب روسری با هر رنگی که می‌خواهند هیچ محدودیتی ندارند، چون همیشه هر رنگی که بپوشند به پوست شان زیبا می‌شود. شما با سلیقه‌ی که دارید می‌توانید از رنگ‌های سرد یا گرم استفاده کنید.

رنگ پوست سرد: برای آن دسته از افرادی که رنگ پوست شان سرد است توصیه می‌شود که در طیف رنگ‌ها به دنبال رنگ‌های باشند که سرد هستند. مثلا می‌توانید آبی و سبز و صورتی و… را انتخاب نمایید.

در صورتی که تمایل به استفاده از رنگ‌های دیگری نیز دارید بهترین کار این است که تمامی رنگ‌های انتخاب شده در همین قالب باقی بماند تا زیبایی روسری شما حفظ گردد.

نکته) با انتخاب رنگ روسری و شال متناسب با پوست خود، زیبایی و جذابیت را چندین برابر می‌کنید.

تصویر زندگیمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.