مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: اقدام جالب مانکن معروف برای مبارزه با کرونا + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

اقدام جالب مانکن معروف برای مبارزه با کرونا


اقدام جالب مانکن معروف برای مبارزه با کرونا«تابناک باتو» کایلی جنر با کمک مادرش کریس جنر، برای کارکنان نظام درمانی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در جنوب کالیفرنیا، ژل ضدعفونی کننده دست تولید خواهد کرد. این ستاره تلویزیونی و کارآفرین محصولات زیبایی، قرار است ژل‌های دست را به کمک دو عنوانِ تجاری (برند) ثبت شده به نام خوش، یعنی “کایلی کازمتیک” و “کایلی اسکین” که بخشی از آن به شرکت “کاتی” تعلق دارد، توزیع کند.

اقدام جالب مانکن معروف برای مبارزه با کرونا

هنوز مشخص نیست که چه تعداد ژل دست تولید خواهد شد، اما همه آن به کارکنان بخش اورژانس بیمارستا‌ن‌ها که از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ مراقبت می‌کنند، اهدا خواهد شد.

هر ژل دست، با پیام خاصی برای دریافت‌کنندگان همراه خواهد بود.

بر روی این محصولات نوشته شده است: “اختصاصی برای آنان که از جامعه‌مان حمایت می‌کنند”.

شرکت کاتی در بیا‌نیه‌ای گفته است: “مادر و دختر هر دو از همان ابتدای شروع اپیدمی کووید-۱۹، حمایت‌شان را نشان داده‌اند و در شبکه‌های اجتماعی به صراحت راهنما بوده‌اند. با اهدای ژل‌های دست به پرسنل درمانی جنوب کالیفرنیا، کریس و کایلی قدم‌های زیادی را در پیشبرد کمک مستقیم به کسانی که بیشترین نیاز را دارند، برداشته‌اند.

خبر اهدای ژل دست از سوی جنر، پس از آن اعلام می‌شود که او یک میلیون دلار به بیمارستان‌های لس آنجلس برای مبازه با اپیدمی کرونا کمک کرده بود.

این ستاره میلیاردر ۲۲ ساله، هفته پیش این مبلغ را بیمارستان‌های محلی لس آنجلس داد تا برای حمایت از کارکنان خط مقدم مبارزه با اپیدمی، تجهیزات لازم خریداری کنند.

دکتر تایس علی‌آبادی، پزشک معالج خانم جنر، این خبر را در اینستاگرام خود اعلام کرد و نوشت: “زبانم قاصر، چشمانم پر اشک و قلبم سرشار از حس قدردانی است. تنها آرزویی که داشتم، تهیه ماسک‌های صورت برای پرسنل درمانی شجاع‌مان بود؛ امروز این رؤیا به واقعیت تبدیل شده است. “

ایران آرتمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.