مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: افزایش بی‌سابقه فروش لوازم آرایش در چین پس از کرونا + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

افزایش بی‌سابقه فروش لوازم آرایش در چین پس از کرونا


افزایش بی‌سابقه فروش لوازم آرایش در چین پس از کرونا

افزایش بی‌سابقه فروش لوازم آرایش در چین پس از کرونااختصاصی«تابناک با تو»؛ «آرایش‌ماسک» یک اصطلاح رایج در بین زنان چینی پس از شیوع ویروس جدید کرونا در اواخر ماه دسامبر است؛ ویروسی که میلیون ها نفر را مجبور به پوشیدن ماسک‌های پزشکی برای جلوگیری از عفونت حاد ریه کرده‌است.

به نظر می‌رسد پس از پایان نبرد با ویروس کرونا که به کووید ۱۹ نیز معروف‌است، ماسک‌ها به عنوان نمادی از بهداشت تبدیل شوند و برای مدت طولانی در زندگی آینده مردم نقش اساسی ایفا کنند.

افزایش بی‌سابقه فروش لوازم آرایش در چین پس از کرونا

آرایش‌ماسک در اینترنت و در فضای مجازی مردم چین در میان زنان این‌کشور محبوبیت بسیاری به دست آورده است. چند روز پیش آرایش‌ماسک به یکی از کلمات کلیدی در گزارش اقتصادی «تاوباو» یکی از بزرگترین سیستم عامل‌های تجارت الکترونیکی در چین تبدیل شد؛ زیرا ۸.۲ میلیون در اتاق پخش زنده آن یاد گرفتند چگونه آرایش‌ماسک را انجام دهند.

با توجه به محبوبیت روزافزون آرایش ماسک، فروش محصولات آرایشی در چین رشد چشمگیری داشته است. داده‌های شرکت تخفیف آنلاین چین، نشان می‌دهد که از زمان شیوع کرونا، تعداد جستجوهای سایه چشم، مداد ابرو و سایر محصولات آرایشی در مقایسه با مدت زمان مشابه پارسال ۲۹۰ درصد افزایش یافته است.

افزایش بی‌سابقه فروش لوازم آرایش در چین پس از کرونا

از جمله نکات آرایش‌ماسک، آرایش شدید چشم‌ها برای اینکه بیشتر به چشم بیایند و استفاده از کرم پایه و رژ لبی که مدت زمان طولانی ماندگاری داشته باشد و انداختن دو تکه موی سر در دو طرف صورت برای کوچکتر نشان دادن صورت از مواردی است که در این نوع آرایش باید رعایت شود.

بنا بر این‌گزارش سایه چشم در رتبه سوم فهرست ده محصول برتر پرفروش لوازم آرایش چین قرار گرفت.

ویروس کرونای جدید در حال حاضر ۲۹۴۳ نفر را در چین کشته‌است و این بیماری ابتدا در ماه دسامبر در یک بازار فروش حیوانات در ووهان ظاهر شد و بیش از هشتادهزار نفر را آلوده کرد.

افزایش بی‌سابقه فروش لوازم آرایش در چین پس از کرونامنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.