مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله مد: استایل کلاسیک و زیبای ستاره‌ها در بفتای ۲۰۲۰ + عکس

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس دنیای مد

استایل کلاسیک و زیبای ستاره‌ها در بفتای ۲۰۲۰


زیباترین استایل ها در بفتای ۲۰۲۰

استایل کلاسیک و زیبای ستاره‌ها در بفتای ۲۰۲۰اختصاصی«تابناک با تو»؛ مانند هر سال ستاره‌های هالیوود روی فرش قرمز جوایز سالانه بفتا BAFTA درخشیدند. برای مهمانی امسال آنها ظاهری متفاوت را انتخاب کردند که اکثر آنها کلاسیک و ظریف بودند. در زیر دسته ای از آرایش و مدل موهای ستاره‌ها را در هفتاد و سومین دوره جوایز سالانه بفتا مشاهده می کنیم.

سورشا رونان
سوپراستار سورشا رونان در فرش قرمز جشنواره بفتا ۲۰۲۰ حضور داشت. او با رژ لب قرمز مایل به نارنجی و آرایش چشم طبیعی به همراه مدل مویی که از جلو پیچ و تاب خورده بود بسیار زیبا و زنانه به نظر می‌رسید و او را به یکی از زیباترین ستاره‌های امسال بفتا تبدیل کرد.

زیباترین استایل ها در بفتای ۲۰۲۰

مارگو رابی
ستاره مارگو رابی، آرایش صورت و مدل مویی بسیار رمانتیک و فاخر را انتخاب کرده بود، آرایش چشم دودی نرم با هاله‌ای روشن بالای پلک فوقانی، که همراه با رژ لب نود او را منحصر به فرد نشان می داد. از طرف دیگر ، مارگو رابی مدل موی ساده شینیون را انتخاب کرده بود.

زیباترین استایل ها در بفتای ۲۰۲۰

شارلیز ترون

 در مورد ستاره بلوند شارلیز ترون که باید بگوییم او برای بفتا یک ظاهر کلاسیک مد روز را انتخاب کرد که عبارت بود از یک آرایش صورتی یکدست، نرم و ساده. مدل موهای بلند او نیز در یک طرف صورتش ریخته شده بودند. شارلیز ترون همیشه به انتخاب های حساب شده و ظاهری زنانه عادت کرده است.

زیباترین استایل ها در بفتای ۲۰۲۰

كيت ميدلتون
کیت میدلتون دوشس کمبریج نیز در هفتاد و سومین سال جشنواره بفتا حضور داشت. آرایش دودی با رنگ پوست برنزه جذاب به همراه رژ لب صورتی براق او را زیباتر از همیشه نشان می داد. از سوی دیگر کیت میدلتون مدل موهای کلاسیک شینیون را مثل بیشتر اوقات انتخاب کرده بود.

زیباترین استایل ها در بفتای ۲۰۲۰

امیلیا کلارک
امیلیا کلارک و سفیر برند آرایشی Clinique در این مراسم با آرایش چشم دودی کلاسیک و همچنین رژ لب نود نزدیک به رنگ پوستش دیده می شود. او مدل موی گوجه ای که در قسمت پایین جمع شده و حالت بی نظمی در آن به چشم میخورد را انتخاب کرده بود.

زیباترین استایل ها در بفتای ۲۰۲۰

زوئی کراویتز
زوی کراویتز فوق ستاره با ظاهری خیره کننده به مراسم بفتا ۲۰۲۰ رفته بود؛ او با رژ لب قرمز روشن، آرایش چشم بسیار سبک که روی سایه چشم قرمز روشن متمرکز شده، به همراه مدل موی پیکسی براق دیده می‌شود.

زیباترین استایل ها در بفتای ۲۰۲۰منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.