مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) کمک یک کشیش از باندهای خلافکار برای توزیع مواد غذایی!

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) کمک یک کشیش از باندهای خلافکار برای توزیع مواد غذایی!یک کشیش در کیپ ‌تاون، پایتخت آفریقای جنوبی از کمک باندهای خلافکار برای توزیع مواد غذایی در یک منطقه فقیر و پرخشونت پایتخت بهره گرفته است تا در شرایط قرنطینه ناشی از شیوع ویروس کرونا، به خانواده‌ها غذا برساند.

به گزارش فرارو، یک مرد 35 ساله که عضو یکی از باندهاست می گوید در وضعیت عادی باندهای دیگر اگر او را در این منطقه ببینند به روی او شلیک می کنند اما در وضعیت فعلی او و اعضای باندهای دیگر در حال پخش نان، آرد و سبزیجات به خانواده‌های فقیری است که در اثر تعطیل شدن کسب و کارها بیکار شده اند و به سختی می توانند غذای روزانه تهیه کنند.

دنی یکی از اعضای ارشد باند Hard Livings می گوید:‌ ما اعضای باندها تصمیم گرفته‌ایم برای کمک به مردم با هم کار کنیم و همانطور که می بینید مشکلی با هم نداریم.

این پروژه به ابتکار اندی استیل اسمیت، یک کشیش استرالیایی معروف به کشیش باند راه‌اندازی شده است.

باندهایی که در این پروژه مشارکت می کنند می توانند غذا دریافت کنند و به نظر می رسد که از ایفای نقش رابین هود مدرن لذت می برند.

با این حال همه از کار آنها استقبال نمی کنند. جی.پی. اسمیت که در دفتر شهردار کیپ‌ تاون بعنوان مسئول امنیتی کار می کند می گوید تجارت واقعی این باندها قتل، اخاذی، قاچاق مواد مخدر و اسلحه و به فساد کشاندن پلیس و قضات است. او می گوید که این باندها سال گذشته 900 فقره قتل مرتکب شده‌اند.

وی افزود: هیچ کدام از اقدامات آنها تنها به این دلیل که که گانگسترها ناگهان تصمیم گرفته‌اند که کارهای خوب انجام دهند، به یکباره پاک نمی شود. هراس و نگرانی‌ایی که این باندها در طول چند دهه در محلات ایجاد کرده‌اند با توزیع چند تکه نان، فراموش نمی شود.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.