مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) پرستاران در خط مقدم مقابله با کرونا

5

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) پرستاران در خط مقدم مقابله با کرونابر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی worldometer تا این لحظه ۱۵ میلیون و ۶۵۶ هزار و ۸۸۴ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۶۳۶ هزار و ۵۷۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش فرارو، از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۹ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۷۶۶ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۶۹ هزار و ۱۱۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۹۹۱ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۴۷ هزار و ۳۳۳ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

برزیل بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۵۸ هزار و ۸۰ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۹۵۱ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۸۴ هزار و ۲۰۷ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

هند به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۴۸ هزار و ۴۴۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع یک‌میلیون و ۲۸۸ هزار و ۱۳۰ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۳۰ هزار و ۶۴۵ هندی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، آفریقای جنوبی، پرو، مکزیک و شیلی نیز به‌ترتیب با ۷۹۵ هزار و ۳۸، ۴۰۸ هزار و ۵۲، ۳۷۱ هزار و ۹۶، ۳۷۰ هزار و ۷۱۲ و ۳۳۸ هزار و ۷۵۹ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های اسپانیا با ۳۱۷ هزار و ۲۴۶ و انگلیس با ۲۹۷ هزار و ۱۴۶ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و هند به ترتیب با یک میلیون و ۹۷۹ هزار و ۶۱۷، یک میلیون و ۵۷۰ هزار و ۲۳۷ و ۸۱۷ هزار و ۵۹۳ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.