مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) نقاشی روی ماسک برای جلب توجه

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) نقاشی روی ماسک برای جلب توجهسه هنرمند جوان فلسطینی در غزه در یک کارگاه آموزشی گردهم آمده اند تا مردم را به پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ترغیب کنند.

به گزارش فرارو، این هنرمندان با ترسیم تصاویری روی ماسک ها بر اهمیت استفاده از ماسک در برابر کرونا تاکید می کنند. آنان می خواهند با این کار توجه مردم را به استفاده از ماسک جلب کنند.

این هنرمندان اظهار داشتند که ماسک های رنگارنگ آنها در رسانه های اجتماعی بازتاب زیادی داشته و توجه فلسطینیان در سرتاسر غزه را جلب کرده است.

یکی از این سه هنرمند گفت: در ابتدا متوجه شدیم که مردم در نوار غزه به استفاده از ماسک اهمیتی نمی دهند. تصمیم گرفتیم که برای ارتقاء سطح آگاهی ساکنان این منطقه بر روی ماسک ها نقاشی کنیم.

وی با بیان اینکه بازخوردهای خوبی دریافت کرده ایم اظهار کرد: این ماسک ها به صورت رایگان بین مردم غزه توزیع شده و هیچ پولی بابت آنها دریافت نمی کنیم.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین به 86 نفر رسیده است. روز گذشته با مرگ یک زن روستایی در اطراف قدس اشغالی نخستین جان باخته بر اثر ابتلا به کرونا در فلسطین ثبت شد.

پیش‌تر محمد اشتیه نخست وزیر فلسطین از ساکنان کرانه باختری خواسته بود که در خانه بمانند. وی همچنین دستور تعطیلی مدارس و گذرگاه‌های مرزی با اردن و سرزمین‌های اشغالی را صادر کرده بود.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.