مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) قرنطینه کامل ایتالیا

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) قرنطینه کامل ایتالیاتازه‌ترین آمار شیوع کرونا در ایتالیا نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند که این رقم تا کنون بیشترین تعداد مرگ در یک روز در اثر ابتلا به کرونا در این کشور بوده است.

به گزارش فرارو، بر اساس آماری که روز سه‌شنبه اعلام شد، تعداد جان‌باختگان ابتلا به کرونا در ایتالیا با ۳۶ درصد افزایش طی یک روز به ۶۳۱ نفر رسیده است. تعداد مبتلایان شناسایی ‌شده در این کشور هم به بیش از ده‌هزار نفر رسیده است. به گفته وزارت بهداشت ایتالیا از این تعداد حدود هزار نفر کاملا بهبود یافته‌اند.

ایتالیا پس از چین بیشترین آمار مبتلایان به کرونا را دارد به طوری که بیماری کووید-۱۹ در هر ۲۰ منطقه جغرافیایی آن ثبت شده است.

پیشتر، جوزپه کونته، نخست‌وزیر ایتالیا، اعلام کرد محدودیت‌هایی که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شمال این کشور اتخاذ شده بود، در تمامی این کشور به اجرا گذاشته می‌شود. این محدودیت‌ها شامل ممنوعیت برگزاری تجمعات و مراسم‌های عمومی هم خواهد شد.

در همین حال این کشور اعلام کرد برنامه هایی برای کاهش مالیات ها و به تعویق انداختن بازپرداخت وام مسکن برای کسانی دارد که تحت تأثیر شیوع کرونا قرار گرفته اند.

کونته عصر دوشنبه، نهم مارس، تاکید کرده که با سراسری شدن محدودیت‌ها، فقط به سفرهای بسیار ضروری که قابل به تعویق انداختن نیستند اجازه تردد داده خواهد شد.

نخست‌وزیر ایتالیا گفته این اقدامات که از بامداد سه‌شنبه، دهم مارس، به اجرا درخواهد آمد برای محافظت از آسیب‌پذترین قشر جامعه این کشور در نظر گرفته شده است.

بدین ترتیب، ایتالیا نخستین کشور جهان خواهد بود که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا سراسر خاک خود را در وضعیتی شبیه قرنطینه ملی قرار می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.