مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) سفر جنجالی ترامپ به شهر بحران‌زده کنوشا

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) سفر جنجالی ترامپ به شهر بحران‌زده کنوشادونالد ترامپ با سفر به کنوشا، شهری که در 10 روز گذشته و پس از شلیک پلیس به جیکوب بلیک با اعتراضات بعضا خشن روبرو بوده، از نیروهای پلیس و گارد ملی حمایت کرد و ضمن هم‌دردی با قربانیان تیراندازی‌های پلیس گفت که او به وجود نژادپرستی نظام‌یافته در میان نیروی پلیس اعتقادی ندارد.

به گزارش فرارو، رئیس جمهور آمریکا پس از حضور در مناطق تخریب شده در شهر کنوشا گفت: این‌ها نتایج اعتراضات صلح‌آمیز نیست، بلکه نشانه تروریسم داخلی است.

وی همچنین رسانه‌های کشورش را متهم کرد که با تمرکز بر وقایعی که طی آنها پلیس بد عمل کرده موجب تشدید مخالفت‌ها با نیروی پلیس به طور کلی شده است.

ترامپ قبل از ورود به ایالت ویسکانسن در گفتگو با خبرنگاران شهردار کنوشا را که یک دموکرات است احمق و بی‌عرضه خواند و بدون ارائه مدرک و شواهدی مدعی شد که اگر مداخله نیروهای گارد ملی نبود آنارشیست‌های رادیکال قصد به خاک نشاندن این شهر در ایالت ویسکانسن را داشته‌اند.

شهر کنوشا در 10 روز گذشته صحنه اعتراضات گسترده به هفت بار شلیک یک افسر پلیس سفیدپوست به جیکوب بلیک، مرد سیاه‌پوستی است که بنابر گزارش‌ها غیر مسلح بوده و در حال سوار شدن به خودروی خودش بوده که از پشت به او تیراندازی می‌شود.

جیکوب بلیک پس از این تیراندازی در بیمارستان بستری شده و احتمال می‌رود به علت ضایعه نخاعی توانایی راه رفتن را برای همیشه از دست دهد.

سفر امروز ترامپ به ویسکانسن در حالی صورت گرفت که مقام‌های این شهر و فرماندار ایالت از رئیس جمهور آمریکا خواسته بودند که سفر خود را لغو کند.

آنها حضور ترامپ را تفرقه‌افکنانه و موجب عمیق‌تر شدن مشکل در کنوشا ارزیابی کرده بودند.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.