مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) حمله با چاقو به خانه یک خاخام

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) حمله با چاقو به خانه یک خاخامچندین نفر بر اثر ضربات چاقو در خانه‌ای نزدیک به یک کنیسه یهودیان در نیویورک زخمی شدند.

به گزارش فرارو، بنا بر اعلام روابط عمومی شورای یهودیان ارتدکس، این خانه در محله‌ مانزی، در شمال شهر نیویورک و متعلق به یک خاخام یهودی است. این شورا می‌گوید که حداقل ۵ نفر که همگی یهودی بوده‌اند به خاطر جراحت در اثر ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شده‌اند.

پلیس می‌گوید که فرد مظنون به انجام این حمله، از صحنه حادثه گریخته بود، اما در حال حاضر پلیس او را دستگیر کرده اما دلیل و انگیزه انجام این حمله هنوز مشخص نشده است.

این حمله یک روز پس از آن رخ داد که پلیس نیویورک اعلام کرد که ماموران پلیس برای مقابله با حملات احتمالی از منطقه‌هایی که یهودیان در آن سکونت دارند اقدامات مراقبتی بیشتری خواهند کرد.

این حمله در زمان برگزاری جشن حنوکا یا عید اخلاص که یکی از جشن‌های باستانی یهودیان است، رخ داده است.

شبکه خبری سی‌بی‌اس نیویورک می‌گوید که یک مرد با چرخاندن یک قداره به شرکت کنندگان در جشن حنوکا در خانه خاخام حمله کرده است. سی‌بی‌اس می‌گوید که بسیاری از ساکنان محله مانزی یهودیان متعصب ارتدکس هستند.

روابط عمومی شورای یهودیان ارتدکس می‌گوید که یکی از قربانیان حداقل ۶ بار با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفته بود.

براساس گزارش‌ها فرد حمله کننده سپس با خودرو از محل حادثه فرار کرده بود که برخی از شاهدان حادثه پلاک خودرو را نوشته بودند. پلیس نیویورک می‌گوید که پس از مدتی آنها خودرویی با همان پلاک را شناسایی کرده و مظنون را بازداشت کرده‌ است.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.