مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) تیراندازی در مراسم تشییع خواننده رپ

30

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) تیراندازی در مراسم تشییع خواننده رپ


فرارو- در جریان بزرگداشت نیپسی هاسل، خواننده سبک رپ آمریکایی که در لس‌آنجلس برگزار شد یک مرد ۳۳ ساله بر اثر تیراندازی کشته و سه نفر دیگر مجروح شدند.

به گزارش فرارو، هزاران نفر از هواداران نیپسی هاسل برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره نیپسی هاسل به خیابان‌های لس‌آنجلس رفتند تا خودرو حامل تابوت او را بدرقه کنند.

ضارب که پلیس گزارش کرده با یک خودرو هیوندایی طوسی از صحنه تیراندازی گریخته با شلیک به سوی چهار قربانی که در این پیاده‌روی شرکت کرده بودند یک مرد ۳۳ ساله را کشته و دو مرد و یک زن سیاه‌پوست دیگر را مجروح کرده است. قربانیان این تیراندازی بین ۳۰ تا ۵۰ سال سن داشتند.

نیپسی هاسل، خواننده سبک رپ که با انتشار نخستین آلبوم خود نامزد دریافت جایزه موسیقی گرمی هم شده بود ماه گذشته در جریان یک تیراندازی کشته شد. وی روز ۱۲ فروردین در برابر یکی از بوتیک‌های خود به ضرب گلوله از پای درآمد.

نیپسی که به هنگام مرگ تنها ۳۳ سال داشت در محلات فقیر جنوب لس‌آنجلس به دنیا آمده بود و در نوجوانی عضو یکی از گروه‌های خلاف‌کار محله خود شده بود اما بعد جذب هنر و کارهای اجتماعی شد.

وی علاوه بر موسیقی، به سرمایه‌گذاری در محلات فقیر و سیاه‌پوست‌نشین لس‌آنجلس مشغول بود و به همین علت محبوبیت فراوانی در میان مردم این شهر کسب کرده بود.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.