مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) ترس از کرونا در کشورهای عربی

5

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) ترس از کرونا در کشورهای عربیویروس کرونا که به‌سرعت طی چند هفته در چندین کشور جهان انتشار یافت در هفته‌های اخیر به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نیز رسیده است.

به گزارش فرارو، امارات اولین کشور از حوزه خلیج فارس بود که موارد ابتلا به ویروس کرونا در آن دیده شد. با گذشت روزها و تا 25 فوریه 2020 تعداد مبتلایان به کرونا در امارات به 13 نفر رسید.

در حالی که سایر کشورهای این منطقه در پی اتخاذ اقدامات جدی برای جلوگیری از ورود کرونا بودن٬ در تاریخ 24 فوریه خبر ثبت چند مورد ابتلا به این ویروس در کویت و بحرین منتشر شد.

در روز دوم آمار مبتلایان به کرونا در این دو کشور به 16 مورد رسید؛ هم‌زمان با آن هم پادشاهی عمان خبر داد که چهار نفر در این کشور کرونا گرفته‌اند.

کشورهای حاشیه خلیج فارس در تلاش برای جلوگیری از انتشار این ویروس اقدام به لغو سفرهای رفت و برگشت به کشورهایی که کرونا در آنها شیوع یافته، کرده‌اند. در همین راستا قطر از 3 فوریه پروازهای خود را به چین لغو کرده است. در کویت نیز سازمان هواپیمایی این کشور در 24 فوریه اعلام کرد که همه سفرهای رفت و برگشت از کره جنوبی و تایلند و ایتالیا به تعویق افتاده است.

در عمان نیر سازمان هواپیمایی این کشور از تعلیق همه پروازهای رفت و برگشت به چین از 2 فوریه خبر داد.

عربستان سعودی نیز از اوایل فوریه برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در این کشور پروازهای خود را به چین به تعویق انداخته و در حالی که برخی منابع سعودی از ابتلای ده‌ها نفر در این کشور به کرونا خبر داده‌اند.

لبنان، مصر، عراق، بحرین و الجزایر از دیگر کشورهای عربی هستند که کرونا در آنها تشخیص داده شده است.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.