مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) ترامپ و همسرش در مراسم سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر

20

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) ترامپ و همسرش در مراسم سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر


رئیس جمهور آمریکا در هجدهمین سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر قول داد که نبرد علیه طالبان در افغانستان تشدید شود. این موضع‌گیری درست چند روز پس از لغو مذاکرات صلح بین اعضای طالبان با مقام‌های آمریکا صورت می‌گیرد.

به گزارش فرارو، دونالد ترامپ در مراسم سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر گفت: در چهار روز گذشته به دشمنانمان سخت‌تر از گذشته ضربه زدیم و این موضوع ادامه پیدا می‌کند.

رئیس جمهور آمریکا جزییات بیشتری درباره این ضربه که از آن نام برد اعلام نکرد.

روز دوشنبه گذشته هم ترامپ گفته بود که در چهار روز گذشته، به دشمن سخت‌تر از ده سال گذشته ضربه وارد کردیم.

حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ که منجر به کشته شدن حدود ۳ هزار نفر شد، آمریکا را وادار کرد تا حمله نظامی گسترده‌ای علیه طالبان در افغانستان انجام دهد.

ترامپ تاکید کرد مذاکرات با طالبان پس از حمله چند روز گذشته این گروه لغو شد.

رئیس جمهور آمریکا در روز هشت سپتامبر با انتشار یک تويیت از پایان مذاکرات صلح با طالبان خبر داده بود. ترامپ نوشته بود که این تصمیم پس از آن گرفته شد که طالبان مسئولیت دو حمله هفته گذشته در کابل را که منجر به مرگ یک سرباز آمریکایی و ۱۱ تن دیگر شد، بر عهده گرفت.

تعداد سربازان فعلی آمریکا در افغانستان حدود ۱۴ هزار نفر تخمین زده می‌شود در حالیکه در سال ۲۰۱۰ تعداد ۱۰۰ هزار سربازان آمریکایی در این کشور حضور داشتند.

ترامپ همچنین در سخنرانی خود در پنتاگون، شبه‌نظامیانی که قصد حمله دیگر به خاک آمریکا را دارند تهدید کرد و گفت که پاسخ به این حمله مانند چیزهایی که قبلا دیده‌اید نخواهد بود.

وی گفت: اگر به هر دلیلی آن‌ها به کشور ما برگردند، ما به هر کجا که هستند می‌رویم و از قدرتی استفاده خواهیم کرد که نمونه آن را ایالات متحده هیچ گاه استفاده نکرده است.

رئیس جمهور آمریکا افزود: من حتی درباره قدرت هسته‌ای صحبت نمی‌کنم. آن‌ها هرگز چیزی مانند آنچه برایشان رخ می‌دهد نخواهند دید.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.