مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) ترامپ با ملانیا و ایوانکا در پایگاه نظامی اندروز

30

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) ترامپ با ملانیا و ایوانکا در پایگاه نظامی اندروز



رئیس جمهور آمریکا قانون بودجه دفاعی آمریکا برای سال آینده میلادی را امضا کرد. این قانون، بودجه نیروهای مسلح آمریکا را به رقم ۷۳۸ میلیارد دلار ارتقا می دهد و شامل بخش جدیدی به نام نیروی فضایی است.

به گزارش فرارو، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که به همراه ملانیا، بانوی اول آمریکا و ایوانکا ترامپ دخترش در پایگاه مشترک اندروز در مریلند نظامی برای مراسم امضای بودجه نیروهای مسلح آمریکا شرکت کرده بود، با تبریک عید کریسمس و سال نو گفت: روز واقعا بزرگی برای نیروهای مسلح آمریکا است. تا چند لحظه دیگر با نهایت افتخار قانونی را امضا می کنم که در برگیرنده بزرگترین سرمایه گذاری در ارتش ایالات متحده است. این قانون نیروی فضایی آمریکا را نیز رسما بنیان گذاری می‌کند. این جدیدترین بخش از نیروهای مسلح این کشور است و ابزارها و ساز و کارهای لازم برای مبارزه در نبردهای آینده و تضمین پیروزی در آنها را فراهم می کند.

نیروهای مسلح آمریکا از پنج بخش زمینی، هوایی، دریایی، تفنگداران دریایی و گارد ساحلی تشکیل شده و بر اساس قانون جدید نیروی فضایی، زیر مجموعه نیروی هوایی عمل خواهد کرد.

ترامپ گفت: از هنگام تاسیس نیروی هوایی در زمان پرزیدنت هری ترومن در هفتاد سال پیش، برای اولین بار بخش جدیدی در نیروهای مسلح، یعنی نیروی فضایی آمریکا پایه گذاری می شود. فضا صحنه جنگ های آینده است و نیروی فضایی آمریکا ششمین بخش از نیروهای مسلح این کشور است. تهدیدهایی که از فضا به امنیت آمریکا وارد می شود بسیار خطیر است و بدست آوردن و حفظ برتری ایالات متحده در این خصوص امری حیاتی است.

وی افزود: پیش از ریاست جمهوری من بودجه نیروهای مسلح عمیقا و به صورت ویران کننده‌ای کم شده بود. صادقانه بگویم، ارتش آمریکا خیلی ضعیف شده و تحلیل رفته بود. در کارزار انتخاباتی‌ام قول دادم که با توقف این روند منابع بیشتری را صرف نیروهای دفاعی مان کنم.

رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: هم اکنون ارتش آمریکا قوی ترین ارتش دنیا است و فاصله بسیاری با قدرت های دوم و سوم دارد. این قانونی که امروز امضا می کنم بودجه نیروهای مسلح آمریکا برای سال آینده را به ۷۳۸ میلیارد دلار ارتقا می دهد، که بزرگترین بودجه نیروهای مسلح در تاریخ این کشور است.

Let’s block ads! (Why?)



منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.