مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) ترامپ با خانواده در مراسم پرتاب فضاپیمای ناسا

1

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) ترامپ با خانواده در مراسم پرتاب فضاپیمای ناساایوانکا ترامپ و فرزندانش با پوشیدن ماسک طرح‌داری که با لباس‌‌شان هماهنگی داشت وارد مرکز فضایی کندی در فلوریدا شدند.

به گزارش فرارو، ایوانکا ترامپ در حالی در مراسم پرتاب فضاپیمای ناسا در روز پنج شنبه با ماسک صورت حاضر شد که پدرش، دونالد ترامپ، یک روز پیش از آن پوشیدن ماسک را مسخره کرده بود.

ایوانکا ترامپ و فرزندانش با پوشیدن ماسک طرح‌داری که با لباس‌‌شان هماهنگی داشت وارد مرکز فضایی کندی در فلوریدا شدند تا شاهد واقعه تاریخی پرتاب دو فضانورد آمریکایی به ایستگاه فضایی بین‌المللی باشند.

همسر او، جرد کوشنر، همانند رئیس جمهور، که جداگانه وارد شد، بدون ماسک آمده بود.

دونالد ترامپ یک روز پیش، در رد شایعاتی که او را به مسخره کردن جو بایدن به خاطر پوشیدن ماسک در روز یادبود متهم می‌کرد با تمسخر گفته بود این ماسک‌ها سیاسی هستند. بایدن اما ترامپ را به خاطر مسخره کردن مردمی که ماسک می‌زنند احمق مطلق نامید.

خانواده ترامپ برای مشاهده اولین پرواز انسان با موشک فالکون ۹ با فضاپیمای گروه اژدها به فلوریدا رفته بودند.

این فضاپیما که ساخت شرکت اسپیس ایکس کارآفرین معروف الون ماسک است، اولین فضاپیمایی است که از زمان پایان برنامه فضایی شاتل در سال ۲۰۱۱ اقدام به اعزام فضانوردان از دماغه کاناورال می‌کند.

البته این رویداد درست ۱۳ دقیقه قبل از شلیک موشک به دلیل نامساعد بودن آب و هوای فلوریدا سه روز به تأخیر افتاد.

تخمین زده می‌شد که ۱.۷ میلیون نفر به طور زنده شاهد پرتاب این فضاپیما باشند.

این پرتاب با اهداف تجاری برنامه‌ریزی شده و برای نخستین بار در یک دهه اخیر است که فضانوردان از خاک آمریکا به فضا فرستاده می‌شوند. همچنین این نخستین باری است که یک شرکت خصوصی برای فرستادن انسان به فضا تلاش می‌کند.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.