مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: (تصاویر) انفجار و آتش سوزی در ناو جنگی آمریکا

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

(تصاویر) انفجار و آتش سوزی در ناو جنگی آمریکامنابع خبری از وقوع انفجار و آتش‌ سوزی بزرگ در عرشه یک کشتی جنگی این کشور که در سوامل بندر سن‌دیه‌گو پهلو گرفته خبر داده‌اند.

به گزارش فرارو، حدود 200 ملوان و افسر نیروی دریایی آمریکا هنگام وقوع حادثه روی عرشه ناو یو اس اس بونهام ریچارد حضور داشته‌اند.

منابع آتش‌نشانی در ایالت کالیفرنیا با تایید این خبر اعلام کردند که دست‌کم 21 فرد حاضر بر عرشه این کشتی جنگی در جریان این حادثه مجروح شده‌اند.

منشا آتش‌سوزی هنوز به صورت رسمی از سوی منابع نظامی اعلام نشده است. تصاویری که از این حادثه در خبرگزاری‌ها منتشر شده حجم بسیار زیادی از دود سفید ناشی از آتش‌سوزی را نشان می‌دهد که از عرشه کشتی به هوا برخاسته است.

آتش‌نشانان در سن‌دیه‌گو اعلام کرده‌اند که حوالی ساعت 9 صبح به وقت محلی از آنها خواسته شده برای مهار آتش به سوی یک کشتی جنگی پهلو گرفته در پایگاه نظامی واقع در جنوب غرب ایالات متحده حرکت کنند.

شناورهای دریایی و ماموران آتش‌نشانی برای مهار آتش که برخی شاهدان علت آنرا انفجار اعلام کرده‌اند به محل اعزام شده‌اند.

برخی ماموران آتش‌نشان با انتشار توئیت‌هایی اعلام کرده‌اند تعدادی از ملوانان به دلیل جراحات وارده تحت درمان ومراقبت قرار گرفته‌اند.

ماموران امنیتی و نیروهای پلیس مسیرهای منتهی به محل حادثه را مسدود کرده و امکان دسترسی گروه‌های خبری به این محل را نمی‌دهند. شاهدان محلی گفته‌اند که پیش از آتش‌سوزی در عرشه این ناو جنگی صدای انفجار شنیده‌اند.

گفته می‌شود که یو اس اس بونهام ریچارد ناو جنگی حادثه دیده قابلیت حمل دست کم بیست فروند جنگنده پیشرفته اف35 را دارد.

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.