مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله عکس: اخبار مهم روز شنبه ۱۸ آبان‌ماه ۱۳۹۸

13

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس مجله عکس

اخبار مهم روز شنبه ۱۸ آبان‌ماه ۱۳۹۸


آب، برق و گاز مناطق زلزله‌زده وصل شد

استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: طبق آخرین آمار ۱۵۰۰ واحد مسکونی و برخی واحدهای عمومی در این زمین لرزه تخریب و تعداد زیادی از احشام نیز تلف شدند که پس از ارزیابی‌ها شروع به بازسازی واحدهای آسیب دیده می‌شود.

به گزارش ایرنا، محمدرضا پورمحمدی با اشاره به برطرف شدن مشکلات در حوزه زیرساختی و برقرار بودن ارتباط در مناطق زلزله زده گفت: مشکلات موجود در زیرساخت‌هایی مانند آب، برق و گاز و مشکلات در محورهای مواصلاتی برطرف شده و اکنون ارتباط برقرار است.

اعلام عزای عمومی در شهرستان میانه
امام جمعه و فرماندار شهرستان میانه با صدور پیام مشترکی جان باختن ۵ تن از اهالی روستای ورنکش در اثر زلزله روز گذشته را تسلیت گفته و امروز را به منظور همدردی با بازماندگان عزای عمومی اعلام کردند؛ در این پیام آمده است: حادثه تاسف بار و دلخراش زمین لرزه در شهرستان و از دست دادن ۵ نفر و کشته و مجروح شدن جمعی از اهالی روستاهای شهرستان میانه ای موجب تأسف و تأثر شد.

حضور ۲۱ تیم حمایت روانی بهزیستی در مناطق زلزله‌زده
محسن ارشد زاده مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده از امروز شنبه ۲۱ تیم حمایت روانی – اجتماعی در مناطق زلزله‌زده حضور می یابند تا از لحاظ روحی و روانی به مردم آسیب دیده مشاوره ارائه دهند.

شهرک‌های صنعتی میانه از زلزله آسیب ندیده است
سیدمرتضی نیرومنداسکویی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: زمین‌لرزه آسیبی به واحدهای صنعتی و تاسیسات عمومی شهرک‌های صنعتی مستقر در میانه وارد نکرده است.

۱۳۵۰ دام سبک و سنگین در زلزله آذربایجان‌شرقی تلف شد
فیروز باقرزاده معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی گفت: بر اساس آخرین آمارهای موجود تاکنون ۱۳۵۰ دام سبک و سنگین در زلزله شهرستان‌های میانه و سراب تلف شدند.

اخبار مهم روز شنبه ۱۸ آبان‌ماه ۱۳۹۸

Fararu.com Fararunews @

Let’s block ads! (Why?)منبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.