مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: گفت و گو با الناز نقیبی؛ بازیگر شدم تا زندگی‌های مختلف را تجربه کنم + عکس

2

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

گفت و گو با الناز نقیبی؛ بازیگر شدم تا زندگی‌های مختلف را تجربه کنم


نقیبی حضور در تله فیلم« کابل برگردون» به کارگردانی سمیر بخشی و تهیه کنندگی نشوان عطاپور را در همین راستا توصیف کرد و بیان کرد:کابل برگردون فیلمی در ژانر اجتماعی بود و روایت‌گر زندگی هفت دختری که هر کدام بخاطر مشکلی، خانه پدری را رها کرده و به خوابگاهی پناه برده اند.

الناز نقیبی می گوید حرفه بازیگری را انتخاب کرده زیرا از طریق آن میتواند زندگی های مختلفی را تجربه کند.

الناز نقیبی در گفت و گو با ایلنا، از تجربه حضور خویش در فیلم های بریده، گلوگاه و فصل تنهایی به کارگردانی و تهیه کنندگی حمیدرضا محمودی که جدیدا تصویربرداری آن پایان یافته ، گفت.

نقیبی فارغ التحصیل رشته کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی و بازیگر، کارگردان و نویسنده است. او در مورد این فعالیت های هنری ذکر کرد:رشته تحصیلی ام روانشناسی ولی علاقه ام هنر بود؛ همیشه دوست داشتم فرصتی برای تجربه زندگی های مختلف و درک تجربیات آدم ها داشته باشم که در حالت عادی غیرممکن بنظر میرسید برای همین از سال ۸۶ وارد عرصه بازیگری شدم تا بتوانم به این آرزویم برسم و هر بار دیدن واقعیت این رویا تا امروز، برایم شورانگیز بوده است.

این بازیگر جوان خاطر نشان کرد :احتمالا به علت رشته تحصیلی و علاقه مندی ام به مسائل اجتماعی و روانشناسی آدم ها بود که در این سال ها بیش از هر چیز فیلم هایی در ژانر اجتماعی و دغدغه های امروز آدم های عادی را برای بازی انتخاب کردم. داستان هایی از آدم های واقعی امروز ایران که بیننده میتواند نمونه های آنرا با داستان ها و چالش هایش در زندگی خودش هم مشاهده کند.

نقیبی حضور در تله فیلم« کابل برگردون» به کارگردانی سمیر بخشی و تهیه کنندگی نشوان عطاپور را در همین راستا توصیف کرد و گفت:کابل برگردون فیلمی در ژانر اجتماعی بود و روایتگر زندگی هفت دختری که هر کدام بابت مشکلی، خانه پدری را رها نموده و به خوابگاهی پناه برده اند.

وی افزود :« جورچین» به کارگردانی اسماعیل جلالی و تهیه کنندگی فرخ اوچی هم فیلمی خانوادگی و اجتماعی است که دست روی مسئله تنهایی و عدم وجود روابط عمیق انسانی گذاشته است. این فیلم روایت گر داستان زندگی مشترک امیر و سیمین است که به یک باره با ورود زنی دیگر به چالشی مهم و سنگین کشیده می شود. در این فیلم با رامبد شکرآبی، شراره رخام، مرتضی ضرابی و کیانوش گرامی هم بازی بودم.

نقیبی با اشاره به داستان فیلم اجتماعی« یک بازی یک شک» به تهیه کنندگی و کارگردانی حمیدرضا محمودی، آنرا در مورد مرد نویسنده ای خواند که همسر و فرزندش را بخاطر وعده مالی ترک می کند و به خارج از ایران سفر می کند و گفت:در این فیلم با علی یعقوبی، رضا بنفشه خواه، کیوان ساکت و امیر مسعودی همبازی بودم.

این بازیگر بیان کرد :فیلم دیگر حمیدرضا محمودی به نام« بریده» به چالش ها و گرفتاری های دختری جوان می پردازد که دچار بیماری سختی شده و شرایط بد مالی خانواده اش برای تامین مخارج بیماری، او را دچار آشفتگی روحی می کند.

نقیبی همچنین با اشاره به این که تصویربرداری« فصل تنهایی» که در آن با مجید نوروزی هم بازی بود جدیدا به پایان رسیده است، آنرا هم اثری در ژانر روان شناسی خواند و گفت:فصل تنهایی داستان زن جوانی است که همسرش تصادف کرده و در خانه قادر به حرکت نیست و همین مسئله چالش هایی را برای این زوج بوجود می آورد.

او که تا به حال سه فیلم کوتاه را کارگردانی کرده، در پایان از تصمیمش برای ساخت اولین فیلم سینمایی بلند خود خبر داد.

sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.