مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: کمند امیرسلیمانی: دوست‌دارم نقش‌ زنان قدرتمند را بازی کنم / به‌دلیل چهره‌ام، نقش منفی به من پیشنهاد نمی‌شود + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

کمند امیرسلیمانی: دوست‌دارم نقش‌ زنان قدرتمند را بازی کنم / به‌دلیل چهره‌ام، نقش منفی به من پیشنهاد نمی‌شود


کمند امیرسلیمانی نقش منفی را دارای پیچیدگی بیشتری می‌داند که جذابیت بیشتری برای بازیگر ایجاد می‌کند.

کمند امیرسلیمانی بازیگر سریال‌های «پدرسالار» و «ملکوت» که این روزها سریال «گاندو» از او روی آنتن شبکه سه تلویزیون رفته است در گفت‌وگو با پانا درباره انتخاب نقش و جذابیت‌هایی که او را به برگزیدن یک پروژه ترغیب می‌کند، گفت: همیشه نقش منفی برای من جذابیت داشت؛ یک علت آن این است که نقش منفی پیچیدگی‌ها و لایه‌های بیشتری در قیاس با نقش مثبت دارد و بازی کردن آن هم چالش‌برانگیز است.

وی افزود: از طرفی شاید نقش منفی به این دلیل برای من جذاب است که معمولا به من پیشنهاد نمی‌شود. به دلیل ویژگی‌های ظاهری بیشتر نقش مثبت به من پیشنهاد می‌شود؛ بنابراین نقش کوتاهی که در این مجموعه داشتم را با کمال میل پذیرفتم.

این بازیگر که طی سال‌های اخیر در سریال‌های «در جستجوی آرامش»، «هیئت مدیره»، «دل‌دار» و «سارق روح» ایفای نقش کرده است درباره نقش خود در سریال «گاندو» گفت: من به قدرت فکری و جسمی خانم‌ها خیلی اعتقاد دارم. زنانی که صاحب فکر و قدرت باشند برای من جذاب هستند و دوست دارم نقش‌شان را بازی کنم. در این سریال هم یک خانم مغز متفکر عده‌ای مرد است که کارهای مهمی انجام می‌دهند و از این نظر نقش را دوست داشتم.

امیرسلیمانی درباره شخصیت‌پردازی محدود «مهتا سلطان‌آبادی» که جاسوس و نقاش تسن در این سریال گفت: با توجه به ۳۰ قسمتی بودن سریال و تعدد خرده‌داستان‌ها و شخصیت‌ها جای مانور بیشتری برای شخصیت‌پردازی نقش مهتا سلطان‌آبادی نبود و بیشتر از این نمی‌شد به شخصیت بسط داد. اگر سریال ۹۰ قسمتی تهیه می‌شد قطعا جای کار داشت.

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.