مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: چهره جدید بازیگر فیلم‌های اکشن درحال دوچرخه‌سواری + عکس

5

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

چهره جدید بازیگر فیلم‌های اکشن درحال دوچرخه‌سواری


آرنولد شوارتزینگر، ستاره فیلم ترمیناتور را با آن جمله معروف من برمی‌گردم به یاد دارید؟! او حالا در دوران انتشار ویروس کرونا دوباره مقابل دوربین رسانه‌ها بازگشته است و در خیابان‌های برنتوود همراه دوستش…

چهره جدید قهرمان ترمیناتور در خیاباناختصاصی«تابناک با تو»؛ آرنولد شوارتزنگر، ستاره فیلم ترمیناتور را با آن جمله معروف «من برمی‌گردم» به یاد دارید؟! او حالا در دوران انتشار ویروس کرونا دوباره مقابل دوربین رسانه‌ها بازگشت و در خیابان‌های برنتوود همراه دوستش به دوچرخه سواری پرداخت. آرنولد ۷۲ ساله است و در گردش صبحگاهی همراه با رالف مولر دوست بدنسازش دیده می‌شود.

چهره جدید قهرمان ترمیناتور در خیابان

گرد پیری چهره آرنولد را در این عکس‌ها پوشانده است و اما لبخند در چهره او بیش از هر چیزی خودنمایی می‌کند. آرنولد شاید برای مخاطبان دنیای سینما با نقش‌آفرینی‌هایش شناخته بشود و یا او را در کسوت فرمانداری کالیفرنیا و یا حامی محیط زیست به یاد بیاورند اما در حقیقت او همه شهرت و موفقیت خود را در عرصه‌های یاد شده تا حد زیادی مرهون بدنسازی و انجام ورزش از نوجوانی است. 

آرنولد شوارتزنگر  بدنسازی را از سیزده سالگی سالگی شروع کرد و در ۲۲ سالگی اولین قهرمانی خود را در مستر المپیا بدست آورد. البته در سال ۱۹۶۹ و در ۲۳ سالگی در مستر المپیا مقام دوم را به دست آورد. بنا به گفته خودش در مسابقات شکست زیادی نخورده‌است و واقعاً نیز همچین است زیرا از بیست و پنج مسابقه‌ی رسمی و بین‌المللی فقط ۲ مسابقه حرفه‌ای را اول نشده‌است و در آن دو مسابقه نیز به مقام دوم رسیده‌است. نام او در کتاب رکوردهای گینس به عنوان بهترین و کاملترین بدن انسانی آمده‌است. 

در این گزارش عکس‌های جالبی از این بازیگر و فعال محیط زیست را در حال دوچرخه‌سواری می‌بینید.

چهره جدید قهرمان ترمیناتور در خیابان

چهره جدید قهرمان ترمیناتور در خیابان

چهره جدید قهرمان ترمیناتور در خیابان

چهره جدید قهرمان ترمیناتور در خیابان

چهره جدید قهرمان ترمیناتور در خیابانمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.