مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: چهره تکیده گران‌ترین ستاره زن سینما در آرایشگاه + عکس

3

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

چهره تکیده گران‌ترین ستاره زن سینما در آرایشگاه


عکس‌هایی از شارون استون سلبریتی فراموش‌شده پس از غیاب طولانی منتشر شد. در این‌عکس‌ها او در سالن آرایش دیده‌می‌شود. این بازیگر ۶۱ ساله با تی‌شرت آبی و شلوار قرمز رنگ به آرایشگاهی در لس‌آنجلس رفته بود، او هنوز تناسب اندام خود را حفظ کرده، اما چین و چروک‌های زیادی روی صورتش به‌چشم‌می‌خورد. ماساژ صورت و رسیدگی به ناخن‌ها از جمله کار‌هایی است که به آن پرداخته‌است.

اختصاصی تابناک باتو؛ عکس‌هایی از شارون استون سلبریتی فراموش‌شده پس از غیاب طولانی منتشر شد. در این‌عکس‌ها او در سالن آرایش دیده‌می‌شود. این بازیگر ۶۱ ساله با تی‌شرت آبی و شلوار قرمز رنگ به آرایشگاهی در لس‌آنجلس رفته بود، او هنوز تناسب اندام خود را حفظ کرده، اما چین و چروک‌های زیادی روی صورتش به‌چشم‌ می‌خورد. ماساژ صورت و رسیدگی به ناخن‌ها از جمله کار‌هایی است که به آن پرداخته‌است.

چهره تکیده گران‌ترین ستاره زن سینما در آرایشگاه

شارون استون در گفتگو با مجله Showbiz گفت: شکل الآن خود را بیشتر از شکل ۳۴ سالگی اش و وقتی که فیلم مشهور «غریزه اصلی» را بازی کرد دوست دارد، چرا که در آن وقت، بسیاری بر این باور بودند استایل او پر از عیب و ایراد بوده‌است. شارون به کنایه می‌گوید در آن فیلم یک گریمور اختصاصی داشتم که چند تُن کرم گریم روی صورتم به کار برد و از سوی دیگر روی پوستر فیلم، اسم من در قسمت بالا درج نشده بود.

چهره تکیده گران‌ترین ستاره زن سینما در آرایشگاه

گفتنی‌است شارون استون زمانی گران‌ترین ستاره زن سینما بود، او چندی پیش هالیوود را به داشتن رفتار نامهربانانه با خودش پس از حمله مغزی دو دهه پیش متهم کرد. او با اشاره به تلاش هفت ساله برای سپری کردن مشکلات ناشی از سکته مغزی افزود: مردم با بی‌رحمی تمام با من رفتار کردند، از زنان فعال در سینما گرفته تا قاضی زن که پرونده حضانت فرزندم را در دست داشت!

چهره تکیده گران‌ترین ستاره زن سینما در آرایشگاه

چهره تکیده گران‌ترین ستاره زن سینما در آرایشگاهمنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.