مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: چهره‌های سینمایی هالیوود که در سال ۲۰۱۹ دنیا را ترک کردند + عکس

6

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

چهره‌های سینمایی هالیوود که در سال ۲۰۱۹ دنیا را ترک کردند


در این گزارش سلبریتی‌های درگذشته هالیوود در سال ۲۰۱۹ را مرور می‌کنیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از ورایتی، تعدادی از سلبریتی‌های مشهور سینمای جهان در سال ۲۰۱۹ درگذشتند که ورایتی در گزارشی به یادآوری آن‌ها در بخش‌های مختلف پرداخته است.

سال ۲۰۱۹ چندین کارگردان مطرح درگذشتند؛

آنیس وردا کارگردان موج نوی فرانسه که جشنواره فیلم کن امسال به یاد او برگزار شد، در تاریخ ۲۹ مارس در سن ۹۰ سالگی درگذشت. استنلی دونن کارگردان فیلم «آواز خواندن در باران» ۲۱ فوریه در ۹۴ سالگی و لری کوهن که فیلم سینمایی «زنده است» را کارگردانی کرده بود، ۲۳ مارس در سن ۷۷ سالگی درگذشت.

جان سینگلتون کارگردان فیلم‌های سینمایی «پسران در محله» و «سریع و خشن ۲» بر اثر سکته مغزی، ۲۹ آوریل در ۵۱ سالگی درگذشت.

پنی بیکر که از کارگردان‌های مشهور در زمینه مستند است و فیلم مستند «به عقب نگاه نکن» را کارگردانی کرده است، هم در ۹۴ سالگی درگذشت. کارگردان فیلم «رومئو و ژولیت» هم در سن ۹۶ سالگی، جان خود را از دست داد. رابرت اوانس تهیه کننده فیلم سینمایی «محله چینی ها» هم در سن ۸۹ سالگی درگذشت.

در بین بازیگران نیز، دویس دی، بازیگر زن و خواننده معروف و کارول چانینگ بازیگر فیلم‌های موزیکال و کمدی، در سن ۹۷ سالگی درگذشتند.

بیبی آندرسون که در فیلم سینمایی «مهر هفتم» و «پرسونا» به کارگردانی اینگمار برگمن بازی کرده بود، در سن ۸۳ درگذشت. سو لیون بازیگر فیلم سینمایی «لولیتا» ساخته استنلی کوبریک هم در ۷۳ سالگی درگذشت.

روتخر هاور بازیگر هلندی فیلم سینمایی «بلید رانر» در سن ۷۵ سالگی درگذشت. پیتر فوندا، پسر هنری فوندا و برادران جین فوندا که در فیلم سینمایی «سبک سوار» نویسنده و بازیگر بود، در سن ۷۹ سالگی درگذشت. آلبرت فینی هم که ۵ بار نامزد اسکار شده و در فیلم «تام جونز» نقش آفرینی کرده است، در سن ۸۲ سالگی درگذشت.

در سال گذشته میلادی، بازیگران محبوبی از جمله رابرت فورستر بازیگر «جکی براون» به علت سرطان مغز در ۷۸ سالگی درگذشت. ریپ تورن بازیگر فیلم «مردان سیاه پوش» و برنده جایزه امی هم در سن ۸۸ سالگی و دنی آیلو که برای فیلم سینمایی «کار درست را انجام بده» نامزد اسکار شده بود، در سن ۸۶ سالگی جان خود را از دست دادند.

سیلویا مایلز نامزد دو دوره جوایز اسکار هم در حالی درگذشت که ۹۴ ساله بود. لوک پری که آخرین حضورش را در فیلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» شاهد بودیم، به دلیل سکته مغزی در ۵۰ سالگی درگذشت.

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : http://parinaz.net/

Comments are closed.