مجله اینترنتی پریناز ، پورتال خبری و سبک زندگی

مجله ستاره ها: هیچ وقت از بازیگری خودم راضی نیستم/پیشنهاد بازی در سریال رقص روی شیشه را رد کردم + عکس

4

به گزارش مجله اینترنتی پریناز سرویس چهره ها

هیچ وقت از بازیگری خودم راضی نیستم/پیشنهاد بازی در سریال رقص روی شیشه را رد کردم


بازیگر فیلم “دیدن این فیلم جرم است” گفت: آخرین بار برای بازی در سریال “رقص روی شیشه” پیشنهاد بازی در یکی از نقش‌ها را داشتم که زیاد با آن ارتباط برقرار نکرده و به همین دلیل بازی در این پروژه را رد کردم.

حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، در خصوص آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر در پروژه مشغول نیستم، به این دلیل که پیشنهاد خوبی نیست که بخواهم بازی در اثری را قبول کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: این روزها پیشنهادات زیادی برای بازی در سینما، تلویزیون یا شبکه نمایش خانگی دارم اما همیشه در انتخاب نقش وسواس داشته و دوست ندارم در هر کاری بازی کنم، برای من بازیگری نوعی از چالش است که تا وقتی در آن قرار نگیرم نقشی را قبول نمی‌کنم.

بازیگر سریال “عاشقانه” در رابطه با آخرین پیشنهادی که داشته اضافه کرد: آخرین بار برای بازی در سریال “رقص روی شیشه” پیشنهاد بازی در یکی از نقش‌ها را داشتم که زیاد با آن ارتباط برقرار نکرده و به همین دلیل بازی در این پروژه را رد کردم.

وی دلیل نگاه سخت گیرانه خود برای انتخاب نقش را اینگونه توصیف کرد: نگاهی کلی در من وجود دارد و آن اینکه هیچ وقت صد در صد از نقشی که بازی می‌کنم و کلاً  از خودم راضی نیستم و آن به این دلیل است که به شدت در عرصه بازیگری سخت گیر و ایده آل گرا هستم، همین باعث می‌شود هر نقشی را هر چند خوب بازی کنم اما از نظر خودم ایده آل نباشد.

بازیگر فیلم “دیدن این فیلم جرم است” درباره تاثیر سن در بازیگری اضافه کرد: من زیاد قائل به سن نیستم اما اگر فرض بر این باشد که برای سنین بعد از پنجاه سال سینمای ایران نقش خاصی نوشته نمی‌شود، در سنین قبل از آن هم باید نقشی باشد که ارزش بازی داشته و مرا وسوسه کند، هیچ وقت قائل به این نیستم که با بازی در هر نقشی پرکار باشم.

حمیدرضا پگاه,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

وی در همین راستا ادامه داد: من اهل پیش بینی در مورد آینده کاری خودم نیستم اما واقعیت به این صورت است که در آینده اگر کار خوبی پیشنهاد شود با کمال میل آن را می پذیرم اما اگر همچنان پیشنهادات ضعیف باشند ترجیح می‌د‌هم در دوران بلوغ بازیگری خودم هم کم کار باشم.

پگاه با اشاره به حضورش در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: آخرین اثر سینمایی که در آن به ایفای نقش پرداختم اثری به نام “دیدن این فیلم جرم است” بود که با استقبال خوبی در جشنواره فیلم فجر مواجه شد، هنوز در مورد زمان دقیق اکران این فیلم خبری به ما داده نشده اما امیدوارم مورد استقبال عموم مردم نیز واقع شود.

sarpoosh

با این خبر موافقمبا این خبر مخالفممنبع خبر

گرد آوری : https://parinaz.net/

Comments are closed.